Festiwal “Miłosierdzie Boże wyśpiewać chcę” w Tarnowie już jutro!

Festiwal “Miłosierdzie Boże wyśpiewać chcę” w Tarnowie już jutro!

9 października, 2014 Wyłącz przez mateo

III Festiwal Miłosierdzie Boże Wyśpiewać Chcę - TarnówJuż jutro – w piątek 10 października 2014 rusza III Ogólnopolski Festiwal “Miłosierdzie Boże Wyśpiewać Chcę”. W tym roku w Tarnowie zabrzmią nie tylko amatorzy. Odbędą się koncerty m.in. TGD oraz Orkiestry Kameralnej “Divine in Misericordia”. 

 

 

Festiwal odbywać się będzie w dniach 10 – 12 Października 2014 roku w parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Tarnowie. Jest to wspólny projekt z Fundacją “Podzielmy się pięknem i dobrem” oraz Urzędem Miasta Tarnowa. Patronat Honorowy nad Festiwalem objęli JE Ks. Biskup tarnowski Andrzej Jeż oraz Prezydent Miasta Tarnowa.

 

“Bardzo duże zainteresowanie uczestników poprzednich edycji Festiwalu motywuje nas, aby i w tym roku  wspólnie wyśpiewać Panu naszą radość, miłość i wdzięczność za okazywaną nam Jego troskę i bezgraniczną dobroć. – mówią organizatorzy – pragniemy zaprosić do udziału w naszym Ogólnopolskim Przeglądzie dzieci, młodzież i starszych zaangażowanych muzycznie w  parafiach i innych Instytucjach edukacyjnych. Byłoby nam bardzo miło gościć Waszych przedstawicieli  w naszych progach.”

 

Program ramowy: PIĄTEK (10 października 2014)
14.00 – 17.30 – przesłuchania uczestników Festiwalu
18.30 – koncert TGD
SOBOTA (11 października 2014)
9.00 – 17.30 – przesłuchania uczestników Festiwalu
18.30 – koncert Orkiestry Kameralnej “Divina in Misericordia” z Tarnowa
NIEDZIELA (12 października 2014)
12.00 – uroczysta msza św.
12.45 – koncert zespołu “Promyczki Dobra” z Nowego Sącza – koncert galowy Laureatów Festiwalu

 

Więcej informacji na temat Festiwalu na stronie internetowej – www.festiwaltarnow.pl