Chrześcijański fryderyk – Złoty Krążek 2014 dla magda.leny frączek

Chrześcijański fryderyk – Złoty Krążek 2014 dla magda.leny frączek

15 października, 2014 Wyłącz przez mateo

magdalena frączek - premiera effathaDrugiego dnia 4. Festiwalu Chrześcijańskie Granie po raz kolejny zostanie wręczony swoisty Fryderyk sceny chrześcijańskiej – Złoty Krążek. Jest to nagroda przyznawana od 2012 roku wspólnie przez Chrześcijańskie Granie oraz Dobre Miejsce. Tym razem otrzyma go Magda Frączek za największą sprzedaż albumu “Effatha“. 

 

Złote Krążki to nagroda stosunkowo młoda. Przyznawane od 2012 podczas Festiwalu Chrześcijańskie Granie znalazły już swoje miejsce na scenie muzyki chrześcijańskiej. Przez 3 lata zmieniała się liczba krążków, jak i kategorie w których były przyznawane. Poza jedną. Najsprawiedliwszą i jak mówił Darek “Maleo” Malejonek – “nagrodą najlepszą”, bo pokazuje że są ludzie, do których ta muzyka trafia. Tak, że chcą kupić płytę. Taki jest Złoty Krążek za sprzedaż płyt.

 

W tym roku po raz kolejny nagrodę odbierze Magda Frączek. Po raz pierwszy zdobyła ją w 2012, a potem po raz kolejny w 2013 za sprzedaż debiutanckiej płyty “Talitha kum”, którą nagrała z zespołem Love Story. Historia się powtarza i Złoty Krążek 2014 także trafi w jej ręce. Tym razem będzie to za solową płytę “Effatha”.

 

Koncert galowy zagra już w niedzielę 19 października 2014 o 18.00 podczas 4. Festiwalu Chrześcijańskie Granie. Bilety są jeszcze do kupienia w cenie 15 zł (przedsprzedaż na www.chrześcijanskiegranie.pl) lub w dniu koncertu w cenie 20 zł. Jako support Magdy wystąpi Zetaigreka / Wyrwani z Niewoli – raper, który z mocą głosi Dobrą Nowinę po całej Polsce. I robi to w bardzo dobrym stylu.

 

https://www.youtube.com/watch?v=AvJTg0Wd4Hw

 

Złote Krążki 2012 – Magda Frączek (Love Story) – największa sprzedaż albumu “Talitha kum”; Mate.O – nagroda portalu Gospelbox.pl; StronaB – za debiut roku 2012; Arkadio – płyta roku za “Najlepsze przed nami”

 

Złote Krążki 2013 – Magda Frączek (Love Story) – największa sprzedaż albumu “Talitha kum”; Twoje Niebo – nagroda w plebiscycie internautów; Kanaan – za debiut roku 2013

 

Złoty Krążek 2014 – magda.lena frączek – największa sprzedaż płyty “Effatha”