Frenchman się zapowiada na Festiwal Chrześcijańskie Granie (YouTube)

Frenchman się zapowiada na Festiwal Chrześcijańskie Granie (YouTube)

24 września, 2014 Wyłącz przez mateo

https://www.youtube.com/watch?v=5HH5viuXgm0

 

Frenchman się zapowiada. Juz 18 października 2014 pojawi się podczas 4. Festiwalu Chrześcijańskie Granie. Będzie to okazja niecodzienna, bo wystąpi w towarzystwie uwielbieniowym – po nim zagra Zespół 33 oraz odbędzie się Koncert Uwielbienia.Bilety na wydarzenie można już dziś kupić na www.chrzescijanskiegranie.p

 

Rozpoczniemy na hip-hopowo. Frenchman to bardzo znany i ceniony raper oraz DJ. Urodzony w Gabonie syn Francuza i Polki ma swój niepowtarzalny styl. Współpracował m.in. z Mariką, Jamalem. Niedawno wydany album “Rachunek sumienia” to niesamowita podróż w głąb siebie na spotkanie ze Stwórcą. A wszystko to na podkładzie bitów ze starych gospelowych pieśni. Jest to pierwszy solowy album od premiery w 2011 bestsellerowej płyty “Świadectwo”.

 

“Zagram materiał z płyty “Rachunek Sumienia”, który będzie zmiksowany z kawałkami ze “Świadectwa” – zapowiada. Każdy dostanie więc coś dla siebie.

Zapraszamy więc na Festiwal, który po przerwie wraca do Dobrego Miejsca na warszawskich Bielanach. Jest to jedyne katolickie centrum kultury w Warszawie, a także wyjątkowe na mapie Polski. Poza koncertami, znajdziecie w nim pokazy filmowe, wystawy tematyczne oraz festyny i kiermasze rękodzieła.

 

“Ten ośrodek tętni życiem i stał się centralnym punktem na mapie rodzimych miejsc związanych z muzyką graną przez chrześcijan.” – pisze o nim Marcin Jakimowicz w Gościu Niedzielnym (GN nr 22/2013). Po prostu Dobre Miejsce.

 

Bilety na pierwszy i drugi dzień 4. Festiwalu Chrześcijańskie Granie można już kupić na www.chrzescijanskiegranie.pl albo w ich sklepie stacjonarnym (ul. Dewajtis 3, Warszawa, Las Bielański, wejście B) – ceny 20zł (sobota) / 15zł (niedziela) w przedsprzedaży. W dniu koncertu będą o 10 zł droższe. Wszelkie info znajdziecie na www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl oraz na facebooku.

Frenchman zapowiada 4. Festiwal Chrześcijańskie Granie

fot. Tomek Piróg