2Tm2,3 zagra z mocą – jutro rusza w czadowa trasę!

2Tm2,3 zagra z mocą – jutro rusza w czadowa trasę!

24 września, 2014 Wyłącz przez mateo

tymoteusz_logo

 

Po raz pierwszy od ponad czterech lat 2Tm 2,3 zagra czadowe koncerty. Już jutro – 25 września 2014 tę megaformację zobaczymy i posłuchamy w warszawskim klubie Proxima. Bilety do nabycia przed koncertem w cenie 50 zł.

 

Przez ostatnie lata skład udawało zebrać się jedynie na czas Wielkiego Postu i Adwentu, gdy inne projekty muzyków nieco zwalniały. Grali wtedy koncerty akustyczne. I jakkolwiek na brak zainteresowania nigdy nie narzekali, to fani wciąż tęsknili za mocniejszym obliczem kapeli. Teraz udało się to marzenie spełnić. Muzycy po sześciu latach przerwy nagrali też nowy album studyjny, który czeka na jesienną premierę. Czy zagrają któryś z utworów? Nie wiadomo.

 

Zespół 2Tm2,3 zwany pieszczotliwie Tymoteuszem został założony w 1996 roku przez Roberta Friedricha (Acid Drinkers, Kazik Na Żywo, Arka Noego, Luxtorpeda), Darka Malejonka (Maleo Reage Rockers, Houk) i Tomasza Budzyńskiego (Armia). W skład zespołu poza nimi wchodzą jedni z najlepszych rockowych muzyków w Polsce: Robert Drężek (Luxtorpeda), Krzysztof Kmieciak (Luxtorpeda), Tomasz “Krzyżyk” Krzyżaniak (Luxtorpeda) i Beata Polak (Wolf Spider). Okazjonalnie dołączał też m.in. Joszko Broda.

 

Nazwa zespołu pochodzi od fragmentu Biblii i stanowi oznaczenie 2 listu do Tymoteusza, 2 rozdział i 3 wers: „Bierz udział w trudach i przeciwnościach jako dobry żołnierz Chrystusa Jezusa”. Teksty zespołu w większości zostały zaczerpnięte z Biblii.

 

“Umówienie się i spotkanie nie jest w naszym wypadku takie proste” – śmieje wokalista Darek Malejonek. – “Każdy jest z innej bajki i z innego miasta. Ale tkwi w nas tęsknota do grania razem, więc gdy nadarzyła się okazja wystąpienia na Luxfeście postanowiliśmy zagrać jeszcze w innych miejscach.”

 

Zespół zagra w sumie 4 czadowe koncerty – w Warszawie, Gdyni, Poznaniu i Krakowie. Po więcej informacji zapraszamy do naszego serwisu koncertowego – www.koncerty.chrzescijanskiegranie.pl