Sponsorzy koncertu Debiuty 2011: Firma Enter PR i Michał Kondrat – radny Żoliborza

14 maja, 2011 Wyłącz przez m.guzek

Festiwal Chrześcijańskie Granie odbędzie się za kilka dni. Impreza nie odbyłaby się, gdyby nie wsparcie patronów medialnych, ale przede wszystkim organizatora ks. Bogusław Jankowski z Dobrego Miejsca. Dziękujemy za ufundowanie nagród sponsorom koncertu Debiuty 2011 – Michałowi Kondratowi i firmie Enter Pr. Aktualnie jest bardzo trudno znaleźć firmy i osoby, które chciałyby wesprzeć ewangelizacyjne projekty.

Enter PR to firma oferująca usługi public relations w mediach tradycyjnych i internetowych. Specjalizuje się w promocji sektora kulturalno-artystycznego, a także serwisów internetowych i nowych technologii.Czytaj więcej: www.enterpr.pl Firma obejmie dwu miesięczną opiekę nad zwycięskim zespołem.

Michał Kondrat – radny Żoliborza, człowiek zaangażowany w akcje ewangelizacyjne i społeczne. Odpowiedzialny za ewangelizację na juwenaliach, forum ewangelizacyjne. Więcej o działalności można przeczytać na stronie: www.michalkondrat.pl Michał Kondrat ufundował nagrodę publiczności w koncercie Debiuty 2011.

 

 

[youtube]KZwKkfobrWQ[/youtube]