Dzień Ojca 2014 w Dobrym Miejscu – relacja!

Dzień Ojca 2014 w Dobrym Miejscu – relacja!

23 czerwca, 2014 Wyłącz przez m.guzek

foteliki1„Piknik z Tatą” w Lesie Bielańskim zorganizowany przez Dobre Miejsce przy udziale Dzielnicy Bielany upłynął w tym roku w rytmach reggae granych przez zespół PRPAGANDA DEI z Konina. Mocne, ewangelizacyjne przesłanie i rozkołysowująca muzyka. Mimo kapryśnej pogody był to czas udanego rodzinnego wypoczynku. Mnóstwo atrakcji dla Małych i Dużych.

 

Męską cześć piknikowiczów pochłaniała możliwość zapoznania się z imponującymi wozami strażackimi oraz całym asortymentem gaśniczym. Tatusiowie i nie tylko mogli ulec kontrolowanemu wypadkowi na symulatorze dachowania oraz poznać lub upewnić się co do poprawności mocowań dziecięcych fotelików w autach. Najmłodsi jeździli na „byku”, kucykach, mogli wyskakać się na trampolinie i zjeżdżać na ogromnej indiańskiej zjeżdżalni. Atrakcją pikniku była obecność indianisty i prezentacja tańców czerwonoskórych oraz możliwość zabawy rodzinnej w popularnych wśród Indian grach i konkursach z nagrodami.

 


Było smacznie i kolorowo. Przyciągały liczne stoiska z rękodziełem i swojskim jadłem. Do samego miejsca piknikowania można było dojechać konną bryczką. Następny „Piknik z Tatą” już za rok, a po wakacjach 5 października Dobre Miejsce zaprasza na kolejny festyn rodzinny – Dzień św. Franciszka i Lasu Bielańskiego.

 

tekst: Monika Królak

Foto: Eryk Gągała