Muzyka chrześcijańska – koncerty w Warszawie

30 marca, 2012 Wyłącz przez m.guzek

W najbliższym czasie sklep Chrześcijańskie Granie poleca najciekawsze koncerty z dobrą muzyką w stolicy. Już jutro w Warszawie zagrają: El Camino i New Life M.  Przed nami w kwietniu dwa duże wydarzenia – koncert DEBIUTY 2012 oraz premiera nowej płyty DEUS MEUS – “Wniebowianki”


Patronem medialnym koncertów jest sklep Chrześcijańskie Granie!


DEBIUTY NA FLORIAŃSKIEJ 3: Koncert El Camino

31 marca po  20.00 w sali przy ul. Floriańskiej 3 (obok Radia Warszawa) odbędzie się koncert El CAMINO. Będzie to wydarzenie poprzedzające i promujące koncert DEBIUTY 2012.  Podczas koncertu będzie można otrzymać bezpłatne zaproszenie na koncert Debiuty 2012, który odbędzie się 15 kwietnia w Dobrym Miejscu w Warszawie (www.koncertdebiuty.pl)

 Biletem wstępu na koncert będzie zakupienie płyty zespołu “EL CAMINO -BLIŻEJ” w cenie 20 zł. Bilet – płytę będzie można otrzymać 15 minut przed koncertem.

Patroni medialni: Radio Warszawa,Chrześcijańskie Granie.


 KONCERT NEW LIFE M na SKARYSZEWSKIEJ!

Wielki Post to w kościele katolickim czas głębszej refleksji i prób udoskonalania naszego podejścia do Boga, innych ludzi i samych siebie. W ten zamysł wpisuje się zbliżający się koncert zespołu New Life’m – w sobotę 31 marca o godzinie 19:00, w Parafii Księży Pallotynów na ulicy Skaryszewskiej 12.Koncert odbędzie się pod patronatem sklepu Chrześcijańskie Granie.

Bilety: 49 zł.

http://swiatpodpalcami.pl/blog/2012/03/19/uroczysta-inauguracja-ii-etapu-naszej-akcji/


 Koncert Debiuty 2012 

15 kwietnia, godzina 17.00,
Dobre Miejsce, Dewajtis 3, wejście B, Warszawa

WYSTĄPIĄ: 
El Camino, PANdamusic, Nacinacze Sykomory i Strona B. oraz
ANIELSI i LOVE STORY.

Oficjalna strona: www.koncertdebiuty.pl

Oficjalna strona na Fb: www.facebook.com/koncertdebiuty

 

 

DEUS MEUS – KONCERT PREMIEROWY “WNIEBOWIANKI”

20 kwietnia o godzinie 18.30 w Dobrym Miejscu w Warszawie będzie miała miejsce premiera nowego albumu Deus Meus „Wniebowianki”. Bilety można kupić  on line już dzisiaj w cenie 20 zł. Odbiór biletów będzie możliwy już  1 kwietnia w siedzibie sklepu przy Dewajtis 3. W dniu koncertu bilety będą kosztowały 25 zł.

Wniebowianki” będzie to  pierwsza od 10 lat płyta DEUS MEUS z całkowicie nowymi pieśniami  uwielbienia. Autorami tekstów i muzyki, z wyjątkiem jednego utworu, są członkowie zespołu, a producentem muzycznym znany i ceniony basista, aranżer, kompozytor – Marcin Pospieszalski.

Ilość miejsc ograniczona!

 Kup bilet: koncert Deus Meus – Wniebowianki>>