Po raz pierwszy! Feniks 2014 dla muzyki chrześcijańskiej!

Po raz pierwszy! Feniks 2014 dla muzyki chrześcijańskiej!

14 lutego, 2014 Wyłącz przez m.guzek

feniks-2014_wwwStowarzyszenie Wydawców Katolickich po raz szesnasty zaprasza do zgłaszania tytułów publikacji w konkursie na Nagrodę Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS. W tym roku nagroda po raz pierwszy zostanie przyznana w kategorii: muzyka chrześcijańska. Uroczyste wręczenie FENIKSÓW nastąpi podczas XX Targów Wydawców Katolickich w ramach Uroczystego Koncertu, który odbędzie się 5 kwietnia 2014 r. o godz. 19.30 w Bazylice Najświętszego Serca Jezusowego w Warszawie przy ul. Kawęczyńskiej 53.

 

Nagroda dla wydawcy i zespołu w kategorii muzyka chrześcijańska pokazuje rozwój sceny chrześcijańskiej. W ubiegłym roku na rynku muzyki chrześcijan pojawiło się ponad 20 profesjonalnych płyt. Wśród nich znajdują się albumy w różnych gatunkach muzycznych od hip hopu, popu, rocku do muzyki reggae. Ponad połowa wydawnictw zostały stworzone przez wykonawców debiutujących.

 

“Bardzo proszę o nadsyłanie zgłoszeń na załączonym formularzu do 28 lutego br. Formularze zgłoszeniowe są także dostępne na stronach internetowych Stowarzyszenia Wydawców Katolickich pod adresem: www.swk.pl w dziale „Feniks”. Proszę także o nadsyłanie 1 egz. zgłaszanego tytułu oraz dokonywanie opłat zgłoszeniowych. Wszystkich wydawców, publicystów i wszystkich zainteresowanych muzyką chrześcijańską; hurtowników, księgarzy i bibliotekarzy prosimy o możliwie jak najszersze propagowanie w swoich środowiskach Nagrody Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS.” – informuje  prezes Stowarzyszenia Wydawców Katolickich, ks. Roman Szpakowski sdb.

Zgłoszenia można nadsyłać na adres e-mailowy: swk@swk.pl

 

XX Targi Wydawców Katolickich odbędą się w dniach od 3 – 6 kwietnia 2014 r w ARKADACH KUBICKIEGO na Zamku Królewskim w Warszawie.

 

Przypominamy! Powstała kategoria Teledyski na Festiwalu Filmów i Multimediów Niepokalanów 2014 – więcej informacji:

Teledyski – nowa kategoria na Festiwalu w Niepokalanowie