Koncert Love Story już za kilka dni!

16 kwietnia, 2013 Wyłącz przez m.guzek

KAROLINA to singiel zapowiadający najnowszy album grupy Love Story, zatytułowany “Effatha”, który usłyszeć będzie można już w najbliższą niedzielę 21 kwietnia o godzinie 19:00 w Dobrym Miejscu przy ul. Dewajtis 3!

 

Ten niesamowity koncert jednego z najbardziej obiecujących młodych zespołów odbędzie się na rzecz radia Warszawa 106,2FM. Debiutancka płyta Love Story “Talitha kum” zrobiła furorę w całej Polsce. Krążek został okrzyknięty Debiutem Roku przez Listę Przebojów Muzyczne Dary Darka Ciszewskiego i Janusza „Yaniny” Iwańskiego. Zespół zagrał ponad 50 koncertów w całej Polsce, a już w najbliższą niedzielę w Dobrym Miejscu odbędzie się premiera ich nowego maxisingla pt. „Effatha”. Zapraszamy!

 

Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na rzecz Katolickiego Radia Warszawa – rozgłośni radiowej, która utrzymuje się z dotacji kurii diecezjalnej i wpłat Darczyńców.

 

[youtube]tGU5_vruau4[/youtube]

 

 

 

Przygotowaliśmy dla Ciebie 3 rodzaje biletów-darowizn o różnych wartościach:

  • bilet VIP 100 zł – w ramach tej darowizny otrzymasz najnowszy maxisingiel zespołu pt. „Effatha” z podpisem wokalistki – Magdy Frączek oraz będziesz miał zapewnione miejsce w pierwszych rzędach sali koncertowej Dobrego Miejsca
  • bilet 30 zł – bilet normalny
  • bilet 20 zł – bilet dla członków Banku Słuchaczy. Nie jesteś jeszcze członkiem Banku Słuchaczy Radia Warszawa? Dołącz więc do niego i wspieraj Radio Warszawa regularnie!

Na koncert weź ze sobą koniecznie potwierdzenie dokonania przelewu!

 

UWAGA: Pieniądze przeznaczone na bilet traktowane są jako darowizna na cele statutowe Radia Warszawa.

 

Darowizny za bilety w wybranych kwotach należy przelać na poniższe konto:
36 1050 1025 1000 0023 5607 3763
Fundacja Dobrych Mediów
ul. Świętokrzyska 30 m. 130
00-116 Warszawa
tytuł: darowizna koncert Love Story

Wszelkie pytania i wątpliwości kieruj na adres: p.sulewski@fundraisingadvisors.pl.

 

Koncert współorganizowany jest przez Fundację Dobrych Mediów, sklep Chrześcijańskie Granie, Dobre Miejsce oraz Bank Słuchaczy Radia Warszawa.

Patronat nad wydarzeniem objęli: Gość Niedzielny, Fronda, Akademickie Stowarzyszenie Katolickie Soli Deo, Tygodnik Idziemy oraz Klub Książki Tolle.pl.

 

 

 

 

[youtube]TgJ18qXnLYQ[/youtube]

 

[youtube]jrc-q7CJq20[/youtube]