POKAZ SPECJALNY filmu “Jak pokonać szatana” na rzecz Debiutów.

28 stycznia, 2014 Wyłącz przez mateo

plakat_projekcje_1lutegoZapraszamy Was 1 lutego 2014 roku na specjalny pokaz filmu “Jak pokonać szatana”. Odbędzie się on w Dobrym Miejscu w Warszawie (ul. Dewajtis 3, wej. B) o godz. 18.00. Wyjątkowość będzie polegała na tym, że wstęp będzie za dobrowolną ofiarą na rzecz Koncertu Debiuty 2014. Połączycie więc dobre z dobrym. Po filmie zapraszamy na spotkanie z Michałem Kondratem – twórcą filmu JAK POKONAĆ SZATANA.

 

Będziecie mogli zrobić dwie dobrze rzeczy jednocześnie.  Po pierwsze zobaczycie dobry film  mówiący o tym jak ważna jest modlitwa i post w życiu duchowym. Po drugie – wspomożecie Koncert Debiuty – inicjatywę, która od 3 lat zmienia rzeczywistość muzyczną w Polsce. Promuje ona dobre, młode zespoły (ale grające już na wysokim poziomie) o przesłaniu chrześcijańskim.

 

Koncert Debiuty 2014 odbędzie się 2 marca w Dobrym Miejscu, ul. Dewajtis 3 w Warszawie. Podczas koncertu wystąpią 4 zespoły konkursowe: 33, Mocni w Wierze, Albo i Nie, Acoustic Praise. Gwiazdą koncertu Debiuty będzie KANAAN – Debiut 2013 (zdobywcy zarówno nagrody jury, jak i publiczności).

 

Możesz pomóc już teraz! Wpłać na konto!

Pallotyńska Fundacja Misyjna Salvatti.pl 
91 1240 6159 1111 0010 5526 8461 z dopiskiem„DEBIUTY”)

 

Wszelkie info znajdziecie na www.koncertdebiuty.pl

Organizatorami wydarzenia są: Chrześcijańskie Granie, Dobre Miejsce oraz Salvatti.pl

Patoni medialni: Radio Warszawa, Lista z Mocą, Muzyczne Dary, GospelBox, Bosko.pl, Kdm.pl, Profeto.pl, Gość Niedzielny, Biznes Music, RDN Małopolska, Radio Niepokalanów

 

Zapraszamy Was serdecznie! Zabierzcie ze sobą znajomych i rodziny!