Home Run – polska premiera już jutro!

19 października, 2013 Wyłącz przez mateo

Home-Run-movie-sceneJuż jutro w Dobrym Miejscu polska premiera filmu “Home run”. To najnowsza produkcja autorów takich hitów jak “Odważni” czy “Fireproof”.

 

Pokaz zacznie się już o 18.00 w sali kinowej (wej.B) Dobrego Miejsca. Bilety będą do nabycia godzinę przed seansem w naszym sklepie. Jak zazwyczaj, w cenie 10 zł.

 

Specjalnie dla tych, którzy nie mogą dotrzeć – na naszej stronie przygotowaliśmy niespodziankę – “Home Run” na DVD z polskim lektorem! Do zamówienia od zaraz.

 

Film opowiada historię Cory’ego Branda – wielkiej gwiazdy amerykańskiego baseball’a. Doskonale wie co jest potrzebne, aby zwyciężać w zawodach najwyższej ligi, niestety w życiu prywatnym obciążony wspomnieniami z przeszłości już nie radzi sobie tak dobrze. Cory wychował się w domu, gdzie ojciec był nałogowym alkoholikiem, ten fakt wywarł ogromne piętno na jego dalszym życiu. Zaczął powoli iść w ślady ojca aż w pewnym momencie jego życie wymyka mu się spod kontroli.

 

Mając nadzieję na uratowanie kariery sportowej, menadżer Branda wysyła go z powrotem do małego miasteczka w którym się wychował. Zmuszony do prowadzenia lokalnej młodzieżowej drużyny baseballa w ramach 8-tygodniowego “programu naprawczego” Cory na początku nie może się doczekać aby wrócić do swojego starego życia. Z czasem jednak, w trakcie kolejnych treningów z młodymi graczami budzi się w nim tęsknota za wolnością, pragnie zerwać z przeszłością i z tym co go obciąża, zauważa, że nieoczekiwanie otrzymuje drugą szansę i nadzieję na lepszą przyszłość. Cory rozpoczyna burzliwą drogę transformacji i odkupienia – drogę powrotną do domu

 

Do zobaczenia!

 

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=NmLBWjYhozY[/youtube]