Koncert Gramy dla Sudanu Południowego – ruszyła sprzedaż on -line

27 października, 2011 Wyłącz przez m.guzek

Koncert “Gramy dla Sudanu Południowego” odbędzie się 27 listopada o 19.00  w Dobrym Miejscu na warszawskich Bielanach.Na scenie wystąpią muzycy związani ze sceną hip-hopową i nie tylko: Frenchman, Full Power Spirit,Olga Szomańska, a także Darek Malejonek z  Maleo Reggae Rockers. Już niebawem więcej informacji o akcji oraz koncercie w mediach i na stronie www.chrzescijanskiegranie.pl.Partnerem akcji jest Pomoc Kościołowi w Potrzebie (www.pomocdlasudanu.pl)

 

Bilety w cenie 30 zł. można zakupić w sklepie Chrześcijańskie Granie, ul.Dewajtis 3, Warszawa od 7 listopada.

 

Ruszyła sprzedaż biletów on – line pod linkiem: www.chrzescijanskiegranie.pl/pl/p/BILETGramy-dla-Sudanu-Poludiowego-koncert-FrenchmanFPSMaleoOlga-Szomanska/432.

Jeśli chcesz wesprzeć koncert – skontaktuj się z nami – chrzescijanskiegranie@gmail.com

Miliony Sudańczyków czekają na naszą pomoc, zwłaszcza humanitarną!Nie bądźmy obojętni! Nie zostawiajmy ich samych!W Sudanie brakuje wody pitnej, niezbędnych leków i szczepionek. Dlatego w ramach kampanii “Pomoc dla Sudanu” chcemy wesprzeć Centrum Shajara w Chartumie, prowadzone przez Siostry Salezjanki od 1989 r., które niesie pomoc potrzebującym. Dzięki naszej pomocy Siostry będą mogły także wyżywić i wykształcić dzieci z obozów dla uchodźców. Dzienne wyżywienie jednego dziecka kosztuje 1USD!

Ty także możesz wesprzeć Sudan wpłacając pieniądze na konto:

ING Bank Śląski o/Warszawa
31 1050 1025 1000 0022 8674 7759
Pomoc Kościołowi w Potrzebie, ul. Wiertnicza 142, 02-952 Warszawa