Warszawa: LISTY MIŁOSNE 2 – koncert Walentynkowy 2024!

Warszawa: LISTY MIŁOSNE 2 – koncert Walentynkowy 2024!

24 stycznia, 2024 0 przez m.guzek

Warszawa: Walentynki 2024 – koncert w Dobrym Miejscu! Gwiazdy Teatru Roma po raz drugi na warszawskich Bielanach już 9 II 2024! Koncert z piosenkami miłosnymi…


Data: 9 lutego 2024 r. godz.: 19:00.

Miejsce:  Aula im. bł. ks. J. Popiełuszki, Dobre Miejsce, ul. Dewajtis 3 wej. B

(MIEJSCA NIENUMEROWANE – LICZBA MIEJSC OGRANICZONA)

BILETY: 65 zł -możliwość zakupu online na EVENEA a także stacjonarnie godzinę przed wydarzeniem (KASA BILETOWA w Informacji w wejściu B)Listy od ukochanej osoby możemy czytać w nieskończoność. Czułe słowa, szczere wyznania i bliskie naszemu sercu melodie, rozgrzeją oraz przypomną pierwsze porywy serca…


“Listy miłosne 2” to druga edycja koncertu słowno-muzycznego, podczas którego słowa łączyć się będą z muzyką. Szlachetne głosy, muzyka na żywo, najpiękniejsze miłosne utwory, zachęcają, aby usiąść obok ukochanej osoby, pozwolić by słowa i muzyka połączyły serca tak, jak będą splatały się dłonie.Wydarzenie nie jest zarezerwowane jedynie dla zakochanych. Weź ze sobą rodziców, rodzeństwo, dziadków, albo przyjaciół… i pokaż im, że są dla Ciebie ważni. Spędźcie razem ten wyjątkowy wieczór.


Repertuar:


  • Największe przeboje miłosne: polskie i zagraniczne
  • Jazz
  • Piosenki autorskie
  • Poezja śpiewana
  • Piosenki francuskie 
  • Musical

O ARTYSTACH:


Sylwia Banasik-Smulska:

Aktorka musicalowa, dubbingowa i wokalistka. Znana m.in jako polski głos Belli- Emmy Watson w filmie Piękna i Bestia. Użyczyła swojego głosu w takich bajkach jak Barbie, Ralph Demolka itp. Zagrała tytułową role Aidy w Teatrze Muzycznym Roma, oraz główne role w takich musicalach jak Miss Saigon, Piloci, We Will Rock You, w Teatrach Muzycznych w Łodzi, Gliwicach, Poznaniu, Warszawie. W latach 2012-2020 solistka Studia Accantus. Śpiewane przez nią utwory osiągają miliony wyświetleń w serwisie YouTube, a ich łączna liczba przekroczyła już ponad 80 milionów odsłon.Wojciech Kurcjusz:

Jest absolwentem Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie, laureatem 24. Ogólnopolskiego Festiwalu “Pamiętajmy o Osieckiej”. W 2022 roku na 40. Festiwalu Sztuk Teatralnych w Łodzi otrzymał Nagrodę Grupy Toya „Srebrny Kamerton” za niezwykłe wrażenia audialne za rolę w spektaklu „Dyplom z miłości”. Na dużej scenie, w Teatrze Muzycznym ROMA, zadebiutował w roli Galileo w spektaklu “We Will Rock You”.Najpiękniejsze przeboje miłosne, muzyka na żywo, interakcja z publicznością oraz poruszające serca i wzruszające listy miłosne ! – To wszystko czeka na Was już 9 lutego, w Dobrym Miejscu!

 

Kaplica Sykstyńska w Warszawie – pierwsza taka wystawa na świecie! | Chrześcijańskie Granie (chrzescijanskiegranie.pl)