Betlejem w Polsce 2023 – zaproś je do swojego domu

Betlejem w Polsce 2023 – zaproś je do swojego domu

20 grudnia, 2023 0 przez mateo

Betlejem w Polsce 2023 odbędzie się w innej formie niż do tego zostaliśmy przyzwyczajeni. Organizatorzy tego wyjątkowego w skali kraju wydarzenia proponują kilka możliwości zaproszenia Betlejem do naszych domów. Są to m.in. bezpłatna płyta z kolędami, koncerty w TBN Polska czy też odsłuchanie wszystkich koncertów w aplikacji Biblia Audio. Polecamy serdecznie!

Gdzie spędzacie święta? Z rodziną? Daleko od domu? Sami? Jakie uczucia towarzyszą Wam w tym świątecznym czasie? Radość? Nostalgia? Nadzieja? A może po prostu jest z Wami kolęda? Bez względu na to, jakiej odpowiedzi udzielicie, to właśnie dla Was jest tegoroczne Betlejem w Polsce. Jak co roku, tak i w grudniu 2023 spodziewacie się betlejemskiego kolędowania.

To nie jest nieznany przybysz, na którego czeka pusty talerz przy wigilijnym stole, ale gość wyczekiwany przez cały Boży rok. Tym razem zaproście go do swoich domów. To dobry towarzysz na świąteczny czas, a Wasze domy to najlepsze miejsca do tego, by stać się Betlejemskimi domami. Wraz z takim gościem zawita w Waszych progach dużo radości i pogody ducha, pojawi się refleksja i nadzieja. Święta staną się jeszcze bardziej odświętne, a zarazem tak Wam bliskie…

Żeby zaprosić Betlejem w Polsce do domu w tym roku wystarczy bezpłatnie pobrać cyfrową płytę z kolędami, na której 120 000 widzów dotychczasowych koncertów wraz z 28 solistami i 6 zespołami śpiewa najpiękniejsze kolędy i pieśni Bożonarodzeniowe z całego świata.Bez kupowanie biletu obejrzycie także poprzednie edycje wydarzenia w telewizji TBN Polska oraz na kanale You Tube Betlejem w Polsce, na stronie www.betlejemwpolsce.pl lub na fabrykakoncertów.pl. Utworów ze wszystkich płyt Betlejem w Polsce można także posłuchać w aplikacji Biblia Audio, a na profilach wydarzenia obejrzeć dedykowane mu teledyski.

 

Życzymy Wam Świąt Bożego Narodzenia pełnych spokoju i pokoju,
podczas których Wasze domy staną się pełną miłości i jedności
przystanią dla Betlejem w Polsce.

Szczodrych Godów Wam życzymy!

Ekipa Betlejem w Polsce

Betlejem w Warszawie 2019

Adam Krylik i Dana Vynnytska / Betlejem w Warszawie 2019 – mat. prasowe