Betlejem w Polsce 2018 – “Jak w Beltejem” [teledysk]

Betlejem w Polsce 2018 – “Jak w Beltejem” [teledysk]

19 grudnia, 2017 Wyłącz przez mateo

“Jak w Betlejem” promuje największą trasę kolędową w Polsce – Betlejem w Polsce 2018 to 12 koncertów w 12 miastach. Zaśpiewamy wspólnie z gwiazdami muzyki, m. in., Natalią Kukulską, Beatą Bednarz, Kasią Moś, Igorem Herbutem, Darią Zawiałow, Mieczysławem Szcześniakiem, Agnieszką Musiał, Mateo.O, Daną Vynnytską, Adamem Krylikiem.

 

[AKTUALIZACJA] KUP TERAZ: Betlejem w Polsce: Jak w Betlejem LIVE (2 CD)

 

Słowa i muzykę do utworu napisał Mateusz “Mate.O” Otremba, który jest też opiekunem artystycznym trasy. Całkowity dochód z kolędowania jest przeznaczony na inicjatywę “Głodnych nakarmić”.

 

Bilety do kupienia na www.betelejemwpolsce.pl. UWAGA! Na koncert Betlejem w Warszawie (4 stycznia 2018) bilety kupicie także na www.chrzescijanskiegranie.pl i stacjonarnie w naszym sklepie na ul. Dewajtis 3.

 

Betlejem w Polsce to także multimedialne widowisko. Każdy z koncertów będzie się składał z 4 części: najpiękniejsze kolędy i pieśni bożonarodzeniowe świata w wykonaniu gwiazd, składanie życzeń oraz łamanie się opłatkiem (uczestnicy koncertu otrzymają go wraz z programem przy wejściu na koncert), wspólne śpiewanie polskich pieśni bożonarodzeniowych, finał. Patronat honorowy: Konferencji Episkopatu Polski.

 

Zobacz: Betlejem w Polsce 2018: 12 miast i najlepsi polscy artyści [program]

 

Betlejem w Polsce, to podróż, w jaką można wybrać się tylko raz w roku. Podróż przez najpiękniejsze kolędy i pieśni bożonarodzeniowe z różnych stron świata. Ekscytująca wyprawa w rejony po części znane, ale w dużej mierze także nowe, gdzie z polskimi ścieżkami skrzyżują się szlaki, m.in., hebrajskiej pieśni szabatowej, współczesnej kolędy amerykańskiej, czeskiej i węgierskiej czy też starogreckiej pieśni z Kapadocji.

Jak w Betlejem Jak w Betlejem

 

Betlejem w Polsce to coś więcej, niż tylko zwykły koncert do wysłuchania i obejrzenia. To koncert do przeżycia. To rodzaj przeciwagi dla komercjalizacji świąt. Betlejem w Polsce wraca do naszych kulturowych korzeni i odbudowuje polską tradycję kolędowania. Przez muzykę pielęgnuje, kształtuje i wzmacnia poczucie wspólnoty.

Betlejem w Polsce