Wrocław: WNIEBOGŁOSY już 8 czerwca w Boże Ciało 2023!

Wrocław: WNIEBOGŁOSY już 8 czerwca w Boże Ciało 2023!

30 maja, 2023 0 przez m.guzek

Spotkajmy się 8 czerwca w Boże Ciało 2023 na pl. Wolności we Wrocławiu. Spotkanie, uwielbienie, modlitwa – tak wiele mieści w sobie to niezwykłe wydarzenie, podczas którego chcemy doświadczyć radości bycia razem przed Tym, który wychodzi nam na spotkanie, na ulice naszego miasta! aby być jeszcze bliżej nas.

 

Wydarzenie wNieboGłosy organizowane jest przez Archidiecezję Wrocławską pod patronatem Abp. Józefa Kupnego oraz Fundację na Rzecz Rozwoju Młodzieży “Młodzi Młodym”. Partnerem wydarzenia jest Miasto Wrocław. Partnerem medialnym wydarzenia jest www.chrzescijanskiegranie.pl 

 

Fenomen koncertów, które rozbrzmiewają w Boże Ciało w wielu miastach Polski inspiruje nas, aby również z Wrocławia wzniósł się do nieba głos modlitwy wyrażonej muzyką uwielbienia. Podczas tego wieczoru ze sceny popłyną dźwięki najpiękniejszych pieśni chwały w wykonaniu Orkiestry, Chóru i Zespołu wNieboGłosy oraz zespołu N.O.E. Pragniemy, aby stały się one przestrzenią spotkania, zachętą, aby wejść głębiej w doświadczenie Bożej obecności. Tak jak w ubiegłym roku wydarzenie poprzedzą otwarte warsztaty muzyczne, podczas których będzie można dołączyć do chóru uwielbieniowego.

 

Serdecznie zapraszamy Was do włączenia się w organizację tego wydarzenia. Oprócz modlitwy, o którą gorąco prosimy, potrzebujemy wolontariuszy, którzy będą promować wydarzenie w swoich parafiach oraz pomagać w dniu naszego spotkania. Można nas również wesprzeć finansowo poprzez zbiórkę https://zrzutka.pl/n2ec8e lub wpłatę bezpośrednio na konto fundacji z dopiskiem „wNieboGłosy”. Więcej bieżących informacji znajdziecie na naszym facebooku oraz na stronie https://wnieboglosy.wroc.pl/.

 

Już dziś zaplanujmy w kalendarzach ten wieczór: 8 czerwca i spotkajmy się na pl. Wolności o godz. 19.30. WSTEP!

 

Zajrzyjcie na nasz kanał YT, znajdźcie nas na www.facebook.com/wNieboGlosyUwielbienie/ i https://www.instagram.com/wnieboglosy/