wNieboGłosy: Ewangelizacyjny koncert na 60 głosów

wNieboGłosy: Ewangelizacyjny koncert na 60 głosów

13 czerwca, 2022 0 przez m.guzek

Po pandemicznej przerwie ponownie wracają wNieboGłosy. To wyjątkowe spotkanie łączące w sobie modlitwę i koncert organizowane jest po raz czwarty. Stanowi muzyczne uwielbienie i jedocześnie dziękczynienie, które wyśpiewane będzie w uroczystość Bożego Ciała na placu Wolności we Wrocławiu.

 

 

Patronem wydarzenia jest:

www.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

Trwają intensywne przygotowania do koncertu – ponad 60 chórzystów od kilku tygodniu trenuje podczas profesjonalnych warsztatów, aby w uroczystość Bożego Ciała z głębi wrocławskich serc wyśpiewać Bogu chwałę i dziękczynienie.

Na scenie wystąpi Orkiestra, Chór i Zespół wNieboGłosy oraz N.O.E. Chórzystów poprowadzi Sara Nestorowicz, Diana Pradella i Natalia Koza, a orkiestrę – Artur Koza. Podczas koncertu wspólnie będziemy mogli zaśpiewać znane pieśni w nowych aranżacjach Daniela Pradelli.

Koncert współorganizują wrocławskie wspólnoty katolickie, a wydarzeniu patronuje abp Józef Kupny. Inicjatorem jest ks. Piotr Wawrzynek, który wraz z zespołem wolontariuszy wNieboGłosów już od jesieni rozpoczyna przygotowania.

Wydarzeniu towarzyszy również zbiórka na cele organizacyjne: https://zrzutka.pl/6jfvef. Wciąż też można wesprzeć koncert, angażując się w wolontariat – zapisy zbierane są przez specjalny formularz udostępniony na Facebooku wydarzenia.

 

Koncert Wniebogłosy
16 czerwca 2022, godz. 19:30, plac Wolności, wstęp wolny
https://www.facebook.com/WNieboGlosyUwielbienie/

 

Dobierz odpowiedni fotelik – wejdź na www.fotelik.info