Festiwal Chrześcijańskie Granie 2023 – Premiera już 26 maja na YOUTUBE !!!

Festiwal Chrześcijańskie Granie 2023 – Premiera już 26 maja na YOUTUBE !!!

25 maja, 2023 0 przez m.guzek

Już po raz XII odbył się Festiwal Chrześcijańskie Granie. 23 kwietnia o 16.00 w Dobrym Miejscu piątka artystów wzięła udział w konkursie “Debiuty”. 26 maja o 21.00 na kanale YOUTUBE Tv Dobre Media odbędzie się premiera festiwalu Chrześcijańskie Granie 2023.

 

 

 

Jeśli chcesz wspierać polską muzykę chrześcijańską graną przez młodych to już dzisiaj wspieraj:

Fundacja Chrześcijańskie Granie; Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe)

 

 

W programie Festiwalu Chrześcijańskie Granie wśród gości znaleźli się:  organizatorzy Spotkania Młodych w Wołczynie i sercanin ks. Piotr Chmielecki, który poprowadził uwielbienie z zespołem Sezon na Czereśnie.

W tym roku festiwal odbywał się w ramach Targów Wydawców Katolickich.

 

Gwiazda festiwalu: BEU (LAUREACI NON STOP CCM 2021),

Koncert Debiuty 2023: TELEO, NSA, WHITE DEER, SYLWIA PIOTROWSKA, REEDHEAD HERO;

Uwielbienie: SEZON NA CZEREŚNIE (DEBIUT 2022)

 

W jury konkursu Debiuty im. Moniki Brzozy zasiadali: wokalistka zespołu BeU – Urszula Bednarczyk, dziennikarz Marcin Witan (Polskie Radio) oraz aktor musicalowy Karol Smulski. Festiwal Chrześcijańskie Granie poprowadził dziennikarz Polskiego Radia – Przemysław Goławski.

 

– Celem Festiwalu Chrześcijańskie Granie jest promocja młodych, dobrze zapowiadających się artystów grających muzykę CCM- mówi Michał Guzek, organizator przedsięwzięcia- Chcemy pomóc wybić się tym, którzy mają potencjał grania i śpiewania na poziomie w pełni profesjonalnym- dodaje. Wśród laureatów koncertu Debiuty są m.in. StronaB, Muode Koty (m.in. raper PAX), zespół Kanaan, Soudarion, czy Play and Pray. Wielu z tych wykonawców z powodzeniem koncertuje po całej Polsce, zbierając przy tym pozytywne recenzje odbiorców. Zwycięzcą sprzed roku jest Sezon na Czereśnie, który też m.in. poprowadzi muzyczne uwielbienie podczas tegorocznego Festiwalu.

 

Warto zobaczyć: White Deer zwycięzcą Chrześcijańskiego Grania 2023! (chrzescijanskiegranie.pl)

 

Dobra muzyka? Więcej: www.sklep.chrzescijanskiegranie.pl

 

Polecamy: www.fotelik.info