Good God rusza w trasę koncertową “On jest” [TRASA KONCERTOWA]

Good God rusza w trasę koncertową “On jest” [TRASA KONCERTOWA]

22 kwietnia, 2018 Wyłącz przez mateo

Good God trasa 2018

Ekipa Good God po wydaniu drugiego krążka “On Jest” rusza w trasę koncertową! Ruszają w Boże Ciało 2018 – 31 maja zagrają w Lublinie, a potem czeka cała Polska, m.in. Bartoszyce, Głuchowo, Biłgoraj.

 

Good God to zespół reggae, wykonujący autorskie kompozycje. Nowa płyta pt. „On jest” została wydana 14 grudnia 2017 r. Jest to zbiór jedenastu utworów, z których większość z nich zamyka się w gatunku reggae. Znajdziemy tu utwory rootsowe, czy też dubowe oraz ciekawe połączenia takie jak reggae z hip-hopem, jazzem czy też rockiem.

Zobacz też: Bądź jak Jezus 2018 – poznajcie gwiazdy tegorocznej edycji.

 

“On jest” to dynamiczna, porywająca muzyczna podróż do krainy pulsującej reggae – pisał Marcin Jakimowicz w recenzji płyty w “Gościu Niedzielnym”

 

Zespół zdobył też Nagrodę Publiczności podczas Ogólnopolskiego Konkursu „Debiuty 2015”.

 

TRASA KONCERTOWA – ON JEST:

31.05 – Lublin (Koncert Chwały)

15.06 – Bartoszyce

24.06 – Głuchowo

08.07 – Biłgoraj (Soli Deo)

23.08 – Garbów (SMAL)

 

GOOD GOD – O ZESPOLE:

Formacja powstała w 2011 roku w Metropolitalnym Seminarium Duchownym w Lublinie. Początkowo zespół tworzyli instrumentaliści: ks. Paweł Gołofit (wokal i gitara elektryczna), ks. Adrian Komorowski(instrumenty klawiszowe), Dawid Gołąb (gitara basowa), ks. Michał Kłysz (saksofon) i Franciszek Wróbel(perkusja). Z czasem zespół zasilił także 3-osobowy chórek żeński: Angelika Jędrzejowska, Agnieszka Zarębska oraz Aleksandra Pękala, co nadało zespołowi nową jakość. W czasie formacji seminaryjnej, 31 maja 2014 roku zespół wydał pierwszą płytę zatytułowaną „Droga ocalenia”, której nakład rozszedł się w ekspresowym tempie.

 

Good God - On jestKup płytę Good God – “On jest” na www.chrzescijanskiegranie.pl