Festiwal pizzy, kolorów czy Chrześcijańskiego Grania? Oglądaj X. Festiwal Chrześcijańskie Granie

Festiwal pizzy, kolorów czy Chrześcijańskiego Grania? Oglądaj X. Festiwal Chrześcijańskie Granie

25 maja, 2021 0 przez m.guzek

Już jutro odbędzie się Festiwal Chrześcijańskie Granie. To jubileuszowa, dziesiąta edycja tego wydarzenia, która w tym roku odbywa się w Chorzowie. Transmisja on-line dostępna będzie na kanale www.1on.pl

 

WSPIERAJ FESTIWAL NA ZRZUTKA.PL

 

Cztery zespoły będące nadzieją polskiej sceny chrześcijańskiej na jednej scenie, koloryt stylów muzycznych przez nich prezentowanych oraz wiele kawałków pizzy – jako tradycyjnego dania serwowanego przez organizatorów uczestnikom- tak w skrócie można podsumować każdy z dotychczasowych Festiwali pod marką „Chrześcijańskie Granie”.

 

W tym roku, w związku z pandemią, koncert ma nieco inny charakter- mówi Michał Guzek z Fundacji Chrześcijańskie Granie- przede wszystkim musieliśmy zrezygnować z obecności publiczności. Mimo to sedno, cel koncertu pozostają bez zmian.

 

– Chociaż są jeszcze dwie rzeczy niezmienne- dodaje Michał Guzek- pierwsza to koloryt zespołów i stylów muzycznych; druga to pizza, która służy zgłodniałym po występie artystom- mówi twórca Festiwalu.

 

W tym roku w boju o Złoty Krążek oraz tytuł Debiutu 2021 wystąpią zespoły: Półpiętro z Poznania, JEDNO z Krakowa i Tarnowa oraz SEMEION z Małopolski.Gwiazdą wydarzenia będzie Monika Giergiel – zwyciężczyni NON STOP CCM. 

 

Tegoroczny koncert został nagrany w znajdującym się w Parku Śląskim w Chorzowie studiu Śląskiej Agencji Reklamy i Marketingu, należącym do Adama Guzdka, pomysłodawcy Festiwalu „Bądź Jak Jezus” oraz projektu „Betlejem w Polsce”.

 

Zespoły oceni JURY w składzie: Adam Guzdek oraz Szymon Babuchowski, dziennikarz „Gościa Niedzielnego” i lider zespołu DOBRE LUDZIE oraz Adam Batruch, producent i twórca studia L.I.F.E Produkcja z Białegostoku.

 

Transmisja Festiwalu odbędzie się już jutro, 26 maja, o 20.00 na kanale www.1on.pl

Celem Festiwalu jest przede wszystkim ewangelizacja a także promocja młodych, dobrze zapowiadających się wykonawców muzyki CCM.

SZUKASZ DOBREJ MUZYKI? WEJDŹ NA WWW.CHRZESCIJANSKIEGRANIE.PL