Monika Giergiel z zespołem już w niedzielę w Agere Contra!

Monika Giergiel z zespołem już w niedzielę w Agere Contra!

20 lutego, 2020 0 przez m.guzek

Na Małej Scenie Chrześcijańskiego Grania kolejna artystka, która zadebiutuje w Agere Contra! Monika Giergiel z zespołem zagra już 23 lutego koncert, który będzie promował album EP “Moc w słabości”. Bilety w cenie 20 zł. przed koncertem w Agere Contra. Fundacja “Chrześcijańskiego Grania” jest partnerem wydarzenia.

 

Szukaj dobrej muzyki na sklep.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

 

Pochodząca z Sieradza wokalistka, pedagog, autorka tekstów i kompozytorka, od ponad 10 lat mieszkająca i tworząca w Krakowie.Monika Giergiel. Jest absolwentką wokalistyki jazzowej Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Związana ze środowiskiem gospel, obecnie zaangażowana m.in. w działalność krakowskich formacji DeocentriCity czy Soul’n’voices. Jako pedagog przekazuje swoją wiedzę i muzyczne doświadczenie przyszłym wokalistom, a jako autorka tekstów i piosenek zaraża odbiorców wrażliwością i stara się zwracać uwagę na to, co w życiu naprawdę ważne. 13 października 2019r. miała miejsce premiera debiutanckiego albumu EP wokalistki: “Moc w słabości”.

 

 

 

Wspieraj nas poprzez stały przelew: Fundacja Chrześcijańskie Granie; Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe)