10. edycja Festiwalu ‘Chrześcijańskie Granie” już 26 maja!

10. edycja Festiwalu ‘Chrześcijańskie Granie” już 26 maja!

26 kwietnia, 2021 0 przez m.guzek

Już 26 maja odbędzie się Festiwal „Chrześcijańskie Granie”. Jubileuszowa, 10- ta edycja tego wydarzenia odbędzie się tym razem w Chorzowie. Wydarzenie będzie można śledzić zdalnie poprzez kanał www.1on.pl.

 

Pandemia wstrzymała jedynie o pół roku organizację wydarzenia pod marką Festiwal „Chrześcijańskie Granie”. Pierwotnie zaplanowany na jesień ur. koncert odbędzie się już 26 maja.

 

– Z uwagi na uwarunkowania obecnego czasu zdecydowaliśmy się przenieść koncert do Chorzowa, do gościnnego studia Adama Guzdka (Bądź jak Jezus, Betlejem w Polsce) – mówi Michał Guzek, prezes Fundacji „Chrześcijańskie Granie”, organizator wydarzenia.

 

Wspieraj festiwal poprzez wpłaty na zrzutka.pl

 

 

W tym roku w koncercie wezmą udział: Jedno, Semeion, Pół piętro którzy powalczą o zwycięstwo w koncercie „Debiuty” oraz Monika Giergiel (non stop ccm) jako gwiazdy Festiwalu. Koncert będzie premierowo pokazany na kanale www.1on.pl w sobotę, 26 maja o 20.00. Festiwal poprowadzą Grzegorz Bociański (Radio Em, Katolika Front) i Marcin Jakimowicz (Gość Niedzielny).

 

Laureatami Festiwalu Debiutów byli m.in.: Magdalena Frączek i Love Story, STRONAb, zespół Anielsi, PLAYandPRAY, czy Soudarion.

 

Festiwal „Chrześcijańskie Granie” to cykliczna impreza organizowana od 10- ciu lat przez Fundację Chrześcijańskie Granie i sklep pod tą samą nazwą. Celem projektu jest Ewangelizacja oraz popularyzacja muzyki chrześcijańskiej poprzez promocję debiutantów. Prezesem Fundacji i pomysłodawcą imprezy jest Michał Guzek.

 

Adam Guzdek to założyciel i szef Śląskiej Agencji Reklamy i Marketingu – firmy zajmującej się nie tylko reklamą lecz również produkcją różnych eventów. Od początku działania firmie udało się zrealizować ponad 4 tys. wydarzeń. Adam Guzdek jest także założycielem kanału www.1on.pl, na którym odbędzie transmisja tegorocznego Festiwalu oraz właścicielem studia w którym odbędzie się jego nagranie.

Festiwal będzie można obejrzeć, dzięki osobom wspierającym poprzez portal zrzutka.pl  Wydarzenie można wspierać do 31 maja 2021.