“Zajmij się mną” – debiutancki krążek s. Janiny niebawem w Chrześcijańskim Graniu

“Zajmij się mną” – debiutancki krążek s. Janiny niebawem w Chrześcijańskim Graniu

5 sierpnia, 2020 0 przez m.guzek

Rzadko zdarza się żeby jakiś debiut był aż tak zaskakujący. Bo Siostrę Janinę poza jej talentem, śpiewem czy grą na gitarze wyróżnia jedna rzecz: na co dzień jest zakonnicą. Jej debiutancki album pnie się na listach sprzedaży. Już za kilka dni płyta będzie dostępna na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Uzbrojona w swój głos, ukulele, gitarę ale też we własną wiarę wchodzi w sferę dotąd praktycznie nie znaną dla osób duchownych. Nie jest to jednak muzyka skierowana tylko do osób wierzących: to po prostu dobra muzyka. Dla wszystkich. I może być to jeden z najciekawszych debiutów ostatnich lat.

 

Szerszej publiczności dała się poznać własną przeróbką hitu Despacito. Jej interpretacja bardzo szybko zdobyła uznanie, nie tylko wśród pielgrzymów, ale także w Internecie, wychodząc poza granice Kościoła, osiągając 2.5 mln. odsłon. Ten sukces ją zaskoczył ale też zachęcił do kontynuowania tej ścieżki. Nawiązała współpracę z uznanym kompozytorem Tomkiem Konfederakiem, której efektem jest decyzja o nagraniu pełnowymiarowego albumu.

 

 

 

Singiel “ZAJMIJ SIĘ MNĄ” zapowiada Jej debiutancką płytę łączącą muzykę pop z elementami folku, country, rhythm’n’bluesa i bluegrassu. Artystka dużą wagę przywiązuje do tekstów, których jest autorką: „Teksty są moimi osobistymi przeżyciami, jako człowieka, kobiety, siostry zakonnej a także artystki”. Poza akustycznym brzmieniem takich instrumentów jak ukulele czy akordeon, pełno na niej nowoczesnych rozwiązań pokazujących, że Siostra Janina to artystka działająca tu i teraz.

 

Szukaj dobrej muzyki na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Despacito – od tego covera s. Janina stała się znana w wielu środowiskach…