Muzyka chrześcijańska – TOP 10 (wrzesień 2018)

Muzyka chrześcijańska – TOP 10 (wrzesień 2018)

22 października, 2018 Wyłącz przez mateo

Muzyka Chrześcijańska - TOP 10

Jesień w pełni! Czas poznać nasze TOP 10 sprzedaży muzyki chrześcijańskiej we WRZEŚNIU 2018 roku. Czego słuchaliście w ostatnim miesiącu? Jakie płyty były najpopularniejsze? Piszemy jak jest! Zapraszamy na www.chrzescijanskiegranie.pl.

 

To już czwarty miesiąc z rzędu, gdy na naszej liście pierwsze miejsce przypadło płycie niemaGOtu – widzimy, że bardzo przypadła Wam do gustu ich muzyka. I dobrze! Bo to naprawdę dobry krążek! Czekamy już z niecierpliwością na drugi – podobno ma pojawić się w pierwszej połowie 2019 roku.

 

Tym razem druga płyta Małgorzaty Hutek – PSALMY pojawiła się na wyższym, drugim miejscu. Jest to piękna jazzowa płyta, nagrana z najlepszymi – Atom String Quartet. Więcej o niej tutaj: Małgorzata Hutek wydała drugą płytę – PSALMY już w sprzedaży! [premiera]

 

Good God to formacja, która zachwyciła publiczność już w Debiutach 2015 – niedawno wydała drugą płytę “On jest”, która jest o wiele dojrzalszą niż pierwsza. Znajdziemy na niej wiele rasowego reggae, ale też rocka i uwielbienia.  We wrześniu pojawiła się na trzecim miejscu

 

Muzyka Chrześcijańska – TOP 10 (wrzesień 2018):

 

1. niemaGOtu (CD) [KUP TERAZ]
2. Małgorzata Hutek – PSALMY (CD) [KUP TERAZ]
3. Good God – On Jest (CD) [KUP TERAZ]
4. Play&Pray – Królestwo (CD)
5. Exodus15 – Jaśniej (CD)
6. ZETAIGREKA / WYRWANI Z NIEWOLI – Prawda was wyzwoli (CD)
7. Fioretti – Mniejszy (CD)
8. Magda Anioł – Albo Albo (CD)
9. Arkadio – Najlepsze przed nami (CD)
10. Małgorzata Hutek – Grounded in Love (CD)

 

Zestawienie sprzedaży płyt muzycznych CCM w Polsce.  TOP 10 na podstawie naszego sklepu www.chrzescijanskiegranie.pl (tam też kupicie większość płyt z naszego zestawienia).

 

POLECAMY SERDECZNIE – JESZCZE TYLKO DO 30.10.2018:

Jesienne Promocje 2018