Tvp.info o koncercie Niemagotu! Fabryka koncertów już działa!

Tvp.info o koncercie Niemagotu! Fabryka koncertów już działa!

8 kwietnia, 2020 1 przez m.guzek

“Inicjatywa Fabryka koncertów i koncert zespołu „Nie ma Go tu”, ma krzepić serca, ma dać nadzieję w tym czasie. Są ludzie, którzy w samotności przeżywają ten czas, są chorzy, są strapieni.” – czytamy o koncercie zespołu NIEMAGOTU na TVP.INFO.

 

Album NIEMAGOTU można kupić na www.sklep.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

“Pomimo Pandemii jest nadzieja” miało swoją premierę w Niedzielę Palmową na www.fabrykakoncertow.com.pl. Cały czas można wykupić dostęp do koncertu i wspomóc zakony kontemplacyjne.

 

“Ktoś powiedział, że zakony kontemplacyjne ratują świat swoją modlitwą. Dzisiaj, jestem przekonany, że to my możemy ratować te zakony od strony materialnej. One dzisiaj się za nas modlą, my ich też w tym momencie możemy wesprzeć „złotówką”. To jest czas, w którym możemy wyrazić im wdzięczność oraz solidarność z tymi, którzy najbardziej tego potrzebują”. – o inicjatywie mówi Michał Guzek z Chrześcijańskiego Grania.

 

Koncert popularnej grupy Niemagotu wspierał siostry zakonne. Podczas ponadgodzinnego występu mogliśmy usłyszeć największe przeboje zespołu: “Biada”, “Marana Tha”, “Hosanna”, “Godzien” czy “Przybądź, Święty”. Po koncercie Kuba Blycharz z Olą Maciejewską (liderzy Niemagotu ) w specjalnym wywiadzie podzielili się historią powołania zespołu, zmaganiach,  pokusach, czasie Wielkiego Postu oraz przeżywaniu czasu epidemii koronawirusa. 

 

Kolejne koncerty będą systematycznie realizowane na kanale i stronie www.fabrykakoncertow.com.pl. Każdy z nich będzie dostępny za niewielką opłatą przez dwa tygodnie.

Album NIEMAGOTU można kupić na www.sklep.chrzescijanskiegranie.pl

 

Za: https://tvp.info/47466008/mimo-pandemiijest-nadzieja-cykl-koncertow-online-na-pomoc-zakonom-kontemplacyjnym?fbclid=IwAR28znt2NxcrBFc6SKqiwKbYjF2Wuxvvi20FLItaD8zDBGGKiFqNVH36XhI

 

 

Kolejny koncert POMIMO PANDEMII JEST NADZIEJA przewidziany jest w Niedzielę Wielkanocną 12 kwietnia 2020.

 

Dobre wydarzenia poleca:

www.fotelik.info