Wielkanoc 2020: “ZMARTWYCHWSTAŁ” – koncert z udziałem Gospel Joy i Agnieszki Gorączkowskiej!

Wielkanoc 2020: “ZMARTWYCHWSTAŁ” – koncert z udziałem Gospel Joy i Agnieszki Gorączkowskiej!

8 kwietnia, 2020 1 przez m.guzek

Wielkanoc 2020: Gwiazdy muzyki chrześcijańskiej nie ustają w dzieleniu się nadzieją.Pomimo ograniczeń, zapraszają na Koncert Wielkanocny w niedzielę 12 kwietnia 2020r. o godzinie 18:00 na www.fabrykakoncertow.com.pl Gospel Joy i Agnieszka Gorączkowska zapraszają do wspólnego, internetowego świętowania.

 

 

Płytę GOSPEL JOY kupisz na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

Cykl koncertów to pomysł organizatorów „Betlejem w Polsce”, Chrześcijańskiego Grania oraz – gromadzących tłumy widzów – Ekumenicznych Koncertów Rodzinnych „Bądź jak Jezus”.

 

– Przełamujemy narzucone przez pandemię trudności i umożliwiamy wysłuchanie w sieci wybitnych twórców polskiej sceny chrześcijańskiej. W tak trudnych czasach, jak obecnie, wszyscy potrzebujemy nadziei. Chcemy napełnić serca ludzi modlitwą i muzyką – tłumaczy Adam Guzdek, inicjator przedsięwzięcia.

 

Do koncertowania w specjalnie utworzonym do tego projektu bezpiecznym studiu nagraniowym zostali zaproszeni wybitni polscy wykonawcy nurtu CCM, czyli współczesnej muzyki chrześcijan.

 

Kolejne koncerty będą systematycznie realizowane na kanale i stronie www.fabrykakoncertow.com.pl Każdy z nich będzie dostępny za niewielką opłatą przez dwa tygodnie. W ten sposób organizatorzy zbiorą środki, które pomagać będą potrzebującym – mówi Michał Guzek, zaangażowany w projekt.

 

Na platformie www.fabrykakoncertow.com.pl dostępny jest cały czas koncert niemaGOtu pt: „mimo pandemii… jest Nadzieja!!!”, który powstał specjalnie na Wielki Tydzień 2020.

 

 

Płytę GOSPEL JOY kupisz na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Polecamy: sklep.fotelik.info