Startuje Fabrykakoncertow.com.pl. Już jutro koncert Niemagotu na Wielki Tydzień!

Startuje Fabrykakoncertow.com.pl. Już jutro koncert Niemagotu na Wielki Tydzień!

4 kwietnia, 2020 0 przez m.guzek

Koncert JEST NADZIEJA … POMIMO PANDEMII powstał  specjalnie z myślą o tegorocznym Wielkim Tygodniu. Dostęp do koncertu możliwy jest poprzez stronę: www.fabrykakoncertow.com.pl Dodatkową atrakcją po koncercie zespołu NIEMAGOTU i okazją do wirtualnego spotkania, będzie rozmowa z charyzmatycznymi muzykami: Kubą Blycharzem i solistką zespołu Olą Maciejewską. Partnerem koncertu jest Chrześcijańskie Granie.

 

KUP PŁYTĘ NIEMAGOTU NA WWW.CHRZESCIJANSKIEGRANIE.PL

 

 

 

Cykl koncertów to pomysł organizatorów widowisk „Betlejem w Polsce”, Chrześcijańskiego Grania oraz – gromadzących tłumy widzów – corocznych Ekumenicznych Koncertów Rodzinnych „Bądź jak Jezus”.

 

POMIMO PANDEMII …

 

– Przełamujemy narzucone przez pandemię trudności i umożliwiamy wysłuchanie w sieci wybitnych twórców polskiej sceny chrześcijańskiej. W tak trudnych czasach, jak obecnie, wszyscy potrzebujemy nadziei. Chcemy napełnić serca ludzi modlitwą i muzyką – tłumaczy Adam Guzdek, inicjator przedsięwzięcia.

 

Do koncertowania w specjalnie utworzonym do tego projektu bezpiecznym studiu nagraniowym zostali zaproszeni wybitni polscy wykonawcy nurtu CCM, czyli współczesnej muzyki chrześcijan.

 

FABRYKA KONCERTÓW …

 

Kolejne koncerty będą systematycznie realizowane na kanale i stronie www.fabrykakoncertow.com.pl Każdy z nich będzie dostępny za niewielką opłatą przez dwa tygodnie. W ten sposób organizatorzy zbiorą środki, które pomogą siostrom w zakonach kontemplacyjnych. – Bowiem one również z powodu epidemii znalazły się w bardzo trudnej sytuacji finansowej. Siostry zawsze modlą się za nas, teraz wspólnie możemy im pomoc – mówi zaangażowany w projekt Michał Guzek.

 

NIEMAGOTU

 

Pierwszy z koncertujących zespołów, niemaGOtu, jest marką samą w sobie. Powstał wkrótce po Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie w 2016 roku. – To było spełnienie moich marzeń – mówi założyciel i lider zespołu, Kuba Blycharz. To właśnie pieśń jego autorstwa, hymn ŚDM 2016 „Błogosławieni miłosierni”, śpiewały tysiące uczestników Światowych Dni Młodzieży.

Niemagotu w Fabryce koncertów!

POLECAMY:

FOTELIK.INFO / PRZETESTUJ-WOZEK.PLFundacja Chrześcijańskie Granie; Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe) – wejdź i zobacz: www.chrzescijanskiegranie.pl