Boże Granie podbija internet! Album “Opowieść o miłości” jest już w sprzedaży!

Boże Granie podbija internet! Album “Opowieść o miłości” jest już w sprzedaży!

24 kwietnia, 2020 0 przez m.guzek

Boże Granie, to projekt muzyczny, którym Fundacja Uwierz Miłości rozpoczęła swoją działalność. Projekt ten dojrzewał w nas od wielu lat, a zrodził się z kontemplacji Słowa Bożego i modlitwy. Płyta z udziałem m.in. Beaty Bednarz, Agnieszki Musiał, Tomka Kamińskiego, Gabi Gąsior czy Michała Gasza właśnie pojawiła się w naszym sklepie.

 

Patronem medialnym jest sklep.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

W tej przestrzeni pełnej zachwytu nad głębią Bożej miłości, pojawiały się słowa i dźwięki i powstawały kolejne utwory muzyczne, którymi dzieliłyśmy się z najbliższymi. Marzyłyśmy o tym, by móc je usłyszeć w pięknych, harmonijnych aranżacjach. Do realizacji projektu zaprosiłyśmy więc Jakuba Tomalaka, który zgodził się zostać producentem muzycznym oraz znanych artystów chrześcijańskiej sceny muzycznej. Owocem tej współpracy jest płyta zatytułowana “Opowieść o miłości”, na której znajduje się 12 utworów. Pragniemy przez nie podzielić się z Wami radością jakiej doświadcza człowiek, gdy odkrywa, że jest kochany przez Boga.- o płycie mówią autorki tekstów i muzyki, Aleksandra Lucińska i Lilianna Mordzak.

 

Płyta OPOWIEŚĆ O MIŁOŚCI kupisz na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

Jakub Tomalak – mąż Kingi, tata Zosi, Janka i Franka. Muzyk wszechstronny: producent muzyczny, dyrygent, kompozytor, aranżer, wokalista, animator kultury. W swoich działaniach artystycznych z powodzeniem poruszający się na styku muzyki klasycznej i rozrywkowej, realizujący produkcje chóralne i wokalno – instrumentalne.
W roli dyrygenta wielokrotnie prowadził koncerty symfoniczne z udziałem orkiestr zawodowych jak i amatorskich na terenie całego kraju. Współpracował m.in. z Mietkiem Szcześniakiem.

 

TEKST

ZWROTKA 1:
Ja z czułością cię utkałem
I od wieków ukochałem
I zawsze się wzruszam głęboko
Kiedy w końcu do Mnie wracasz
Kiedy w końcu do Mnie wracasz

REFREN:
Usłysz Mój głos – zaufaj Mi
Ja cię ocalę, przebaczę ci.
Usłysz Mój głos – zaufaj Mi
Kładę przed tobą życie

ZWROTKA 2:
Poprzez ścieżki życia kręte
Poprowadzę cię za rękę
I przez każdą ciemną dolinę
Jeśli tylko będziesz przy Mnie
Jeśli tylko będziesz przy Mnie

REFREN:
Usłysz mój głos…

ZWROTKA 3:
Ja do serca cię przygarnę
Chlebem białym cię nakarmię
I chodzić będziemy po wodzie
Uwierz tylko mej miłości
Uwierz tylko mej miłości

REFREN:
Usłysz mój głos…

 

 

Szukasz dobrego fotelika – wejdź na www.fotelik.info