24 kwietnia 2020: premiera filmu WIERZĘ W CIEBIE na VOD!

24 kwietnia 2020: premiera filmu WIERZĘ W CIEBIE na VOD!

24 kwietnia, 2020 0 przez m.guzek

Amerykańska produkcja, która porusza miliony po raz pierwszy w Polsce zamiast na ekrany kin trafia na VOD! Jedna miłość może zmienić świat. Wzruszająca i inspirująca prawdziwa historia wielkiej miłości i nadziei, którą w najtrudniejszych chwilach niesie wiara.

 

SZUKASZ DOBREJ MUZYKI – WEJDŹ NA WWW.CHRZESCIJANSKIEGRANIE.PL

K.J. Apa – gwiazdor kultowego serialu „Riverdale” oraz Gary Sinise pamiętany z „Forresta Gumpa” i Shania Twain – jedna z najpopularniejszych piosenkarek XXI wieku w filmie twórców „DOTKNIJ NIEBA”.

 

 

 

Jeremy Camp jest wielką gwiazdą chrześcijańskiej muzyki. Sprzedaje miliony płyt, a jego koncerty zapełniają stadiony. Największym źródłem jego szczęścia jest jednak odwzajemniona miłość do cudownej Melissy. Wydaje się, że życie nie może być bardziej idealne. Aż do dnia, gdy na zakochanych spada dramatyczna wiadomość. Melissa jest ciężko chora, a szanse na przeżycie są bardzo niewielkie. Mimo starań najlepszych lekarzy, terapia nie przynosi rezultatów. Jeremy i Melissa nie zamierzają się jednak poddać, a sił dodaje im wiara. Czy miłość i moc modlitwy zdołają pokonać śmierć? Czy zakochani odnajdą sens w cierpieniu, które zgotował im los? Porywająca opowieść o tym, że wiara, nadzieja i miłość sprawiają, że nigdy nie jesteśmy zdani tylko na siebie.

 

 

REKLAMA

 

Dobre foteliki dla dzieci znajdziesz na sklep.fotelik.info