Song Of Songs 2019 już jutro! Do zobaczenia! (transmisja on line)

Song Of Songs 2019 już jutro! Do zobaczenia! (transmisja on line)

18 lipca, 2019 0 przez m.guzek

Już jutro w Toruniu koncertem Magdy Anioł rozpocznie się 16.edycja festiwalu Song of Song. Piosenkarka zaprezentuje m.in. utwory z nowej płyty “Odmawiam”. Nie powinno zabraknąć przebojów. Na scenie w ciągu dwóch dni wystąpi 12 topowych wykonawców kojarzonych ze sceną muzyki chrześcijan w Polsce. Nie zabraknie ekipy Chrześcijańskiego Grania. Zapraszamy na stoisko sklepu i fundacji Chrześcijańskie Granie.

 

Do 31 sierpnia 2019 dla zarejestrowanych klientów mamy kupon rabatowy, dzięki któremu można zamówić płyty o 7% taniej. Wystarczy w formularzu zamówienia wpisać kod: SOS2019. Serdecznie zapraszamy do rejestracji i zakupu na sklep.chrzescijanskiegranie.pl

 

PLANOWANA TRANSMISJA ONLINE >>>

 

PROGRAM FESTIWALU SONG OF SONGS 2019:

 

W piątek wystąpią:

Znana jest z przebojów “Lolek” czy “Zaufaj Panu już dziś”. Nagrała kilkanaście płyt cieszących się ogromną popularności. Jej ostatni album pt. “Odmawiam” został wydany kilka miesięcy temu w 25 lecie twórczości.Wielokrotnie nagradzana. Jurorka w Debiutach 2018 w ramach Festiwalu Chrześcijańskie Granie 2018. (zobacz płyty >>>)

 

  • Olga Szomańska (godz. 19)

Piosenkarka znana ze współpracy z Gospel Rain, Tgd czy z kompozytorem Piotem Rubikiem.

Gospel Rain – zobacz płyty >>>

TGD – zobacz płyty >>>

 

  • Natalia Niemen (godz. 19:55)

Związana przez wiele z Tgd i New Life M. Od kilku lat nagrywa solowe płyty m.in. związane z twórczością jej ojca Czesława Niemena. Prywatnie żona Mate.O.

 

  • Anastasis (godz. 20:55),

Od wielu lat związani z festiwalem Song of Songs. To jest ich ósmy występ na festiwalu. Gorący odbiór i oryginalność przyciągają do ich twórczości. Łączą metal z chrześcijańskim graniem.

 

Jeden z najpopularniejszych zespołów muzyki z chrześcijańskim przesłaniem. Na koncie mają 7 albumów i 3 płyty koncertowe. Nagrodzeni m.in. Fryderykiem. W składzie znajdziemy legendy muzyki m.in. Maleo, Litza czy Budzy. (kup płyty >>>)

 

Zespół pop-gospelowy z Lublina. Na swoim koncie ma 4 albumy i nagrodę Złoty Krążek i nagrodę prezydenta RP Andrzeja Dudy za utwór “Nigdy nie będziesz sam” na Festiwalu Chrześcijańskie Granie 2016. (Kup płyty >>>)

W sobotę na plenerowej scenie wystąpią:

  • Monika Kuszyńska (godz. 18)

Współpracowała przez lata z Varius Manx. Reprezentowała już jako solistka nasz kraj w konkursie Eurowizja.

 

  • Dagadana (godz. 18:50),

Polsko-ukraińsko-amerykańska grupa muzyczna. W muzyce zespołu pojawiają się różne style, takie jak jazz, folk czy elektronika. Koncertują po całej Europie. Zdobyli Fryderyka w 2011 za album Folk.

 

  • Adam Strug (godz. 19:40)

Polski śpiewak i instrumentalista, etnomuzykolog, poeta, autor piosenek, kompozytor muzyki teatralnej i filmowej, scenarzysta filmów dokumentalnych, popularyzator muzyki tradycyjnej. Lider muzycznej kompanii wykonującej jego autorskie piosenki.Dwukrotnie nominowany do nagrody Fryderyk.

 

  • Darek Malejonek Hyperhemon (godz. 20:35),

Nowy projekt Darka Malejonka – odwołuje do twórczości zespołu Houk. Na co dzień Maleo gra w Maleo Reggae Rockers czy 2tm2,3. Związany z takimi zespołami jak Izrael, Armia czy Arka Noego.

 

  • Pospieszalscy (godz. 21:45)

Znamy m.in. kolędy Pospieszalskich. Jest to jedna z najbardziej popularnych muzycznych rodzin w Polsce.

 

  • Beata Bednarz i goście (godz. 22:45).

Początek jej działalności muzycznej to rok 1979. Od tamtego czasu trwa jej fascynacja „czarną muzyką” i chórami Gospel. Karierę zawodową rozpoczęła w 1985 roku. Śpiewała z zespołami kojarzonymi z nurtem gospel i CCM –Gospel Rain, Deus Meus, Tgd czy Amenband.

 

Planowana jest relacja z festiwalu w TVP1 27 VII 2019 o godz. 11:25

 

SZUKAJ DOBREJ MUZYKI NA SKLEP.CHRZESCIJANSKIEGRANIE.PL>>>

 

 

Song Of Songs 2019 – promocja na płyty!