Luxtorpeda w Złotowie! Projekt Kostka 2019 nastawia się na sukces!

Luxtorpeda w Złotowie! Projekt Kostka 2019 nastawia się na sukces!

8 lipca, 2019 0 przez m.guzek

Luxtorpeda w Złotowie 2019

Ekscytująco zapowiada się kolejna odsłona ogólnopolskiego konkursu PK HIP-HOP FESTIWAL, jak również popularne w ubiegłym roku bitwy tańca hip-hop i breakdance. To okazja dla każdego, żeby (może pierwszy raz w życiu) pokazać swoje umiejętności na dużej scenie. W piątkowy wieczór zagra dla nas zeszłoroczny laureat PK HIP-HOP FESTIWAL – raper Lucas Vuitton oraz niekwestionowana od lat gwiazda polskiego rocka: LUXTORPEDA. W sobotę na scenie zagości znany i kochany w Złotowie zespół Muode Koty, charyzmatyczny Anatom i wreszcie po raz pierwszy w naszym mieście EXODUS15, zapewniający uwielbienie na niebiańskim poziomie.

 

SZUKAJ DOBREJ MUZYKI – SKLEP.CHRZESCIJANSKIEGRANIE.PL>>>

 

Wszystko to zanurzone jest w modlitwie. Nasza Strefa Modlitwy spotyka się regularnie przez cały rok, a każdego 18-ego dnia miesiąca możemy wspólnie wzrastać podczas adoracji ze św. Stasiem Kostką. W czasie samego wydarzenia funkcjonuje kaplica adoracji Najświętszego Sakramentu. Razem uczymy się, jak współcześnie ewangelizować młodych ludzi. Chcemy pokazywać Kościół młody i pełen życia. Chcemy udowadniać, że wiara jest fascynującą przygodą, że  można ją przeżywać i wyrażać na przeróżne sposoby. Naszym celem jest stworzenie przestrzeni do spotkania Pana Boga – dla tych, którzy Go szukają i dla tych, którzy być może jeszcze nie zaczęli… Można śmiało powiedzieć, że staramy się dotrzeć z nową ewangelizacją do młodzieży. Od początku siłą napędową Projektu Kostka byli Misjonarze Świętej Rodziny. Wydarzenie jednak tak szybko się rozrosło, że dziś cała struktura obejmuje setki osób. Jest to ekipa pracująca cały rok: sztab organizacyjny, liderzy i wolontariusze oraz nasi sponsorzy, dobrodzieje, patroni, media, lokalne władze, instytucje i firmy, graficy, harcerze, Strefa Modlitwy i grupa muzyczna, słowem – wielka rodzina PK. – informują organizatorzy.

 

Główną tajemnicą sukcesu tego przedsięwzięcia jest czynny udział młodzieży już na etapie koncepcji. Każda edycja to nowe pomysły i stale rosnący zapał. Co roku inne warsztaty, programy profilaktyczne, elementy tańca, teatru lub filmu, gadżety PK. Łączy nas wspólna idea ożywiania, odmładzania Kościoła. Spontaniczne zaangażowanie wielu ludzi sprawia, że w bardzo konkretny sposób dajemy świadectwo chrześcijańskiego życia. W świecie pędzącym często bez jasnego, określonego celu, staramy się dać fundament wychowania do pozytywnych wartości. To z pewnością dobry start, by osiągnąć prawdziwy sukces! – zachęca do udziału ks. Adam Gaca MSF.

 

Wydarzenie odbywa się pod patronatem serwisu i sklepu Chrześcijańskie Granie

 

Więcej informacji na projektkostka.pl, profil Facebook facebook.com/projektkostkazlotow, Instagram, kanał Youtube youtube.com/ProjektKostka oraz sklep z gadżetami projektkostka.cupsell.pl.

 

 

Wydarzenie poleca: sklep.fotelik.info