Projekt Kostka 2017 – zagrają: Grubson, PAX, Anatom, Edzio

Projekt Kostka 2017 – zagrają: Grubson, PAX, Anatom, Edzio

18 sierpnia, 2017 Wyłącz przez mateo

Projekt Kostka 2017PROJEKT KOSTKA 2017 – HIP-HOP FESTIWAL. Chrześcijańskie święto młodych znane w Złotowie pod nazwą Projekt Kostka, będzie miało w tym roku już swoją siódmą odsłonę. Tradycyjnie odbędzie się ono w drugi weekend września, czyli od 8 do 10 września. Projekt Kostka 2017 ma charakter festiwalu hip-hopowego, stąd wśród zaproszonych artystów znajdą się Grubson, Anatom, Edzio i Pax. Ponadto swoich sił na scenie będą mogli spróbować także młodzi raperzy, uczestnicząc w bitwach i w konkursie.

 

Głównym organizatorem jest parafia pw. Wniebowzięcia NMP w Złotowie, prowadzona przez Zgromadzenie Misjonarzy Świętej Rodziny. Centralnym miejscem wszystkich wydarzeń będzie Hala “Złotowianka” przy ul. Bohaterów Westerplatte. Jak zawsze towarzyszyć mu będą warsztaty, koncerty i spotkania z ciekawymi ludźmi.

Zobacz płyty hiphopowe na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Ideą tegorocznego spotkania jest dotarcie do szerszego grona młodych i pokazanie im, że hip-hop może być nośnikiem pozytywnych wartości, w tym też chrześcijańskich, może stać się drogą odkrywania prawdy o Bogu, nową formą przekazu Ewangelii. Kościół nieustannie szuka sposobów dotarcia do człowieka i nie ogranicza się tylko do jednego utartego schematu. Bóg pragnie przemawiać do każdego człowieka w sposób dla niego zrozumiały, posługując się tym, co go porusza, a kultura hip-hopu cieszy się obecnie ogromnym zainteresowaniem wśród młodych. Te elementy w połączeniu ze świadectwami, konferencjami i warsztatami ewangelizacyjnymi są swoistym zaproszeniem do fascynującego doświadczenia życia z Bogiem.

 

Bliższe informacje już wkrótce

a tymczasem wszystkich chętnych odsyłamy do strony internetowej: projektkostka.pl oraz na profil Facebook: www.facebook.com/projektkostkazlotow/.