Schola Adonai – “Ocaliłeś mnie” [teledysk]

Schola Adonai – “Ocaliłeś mnie” [teledysk]

6 lipca, 2017 Wyłącz przez mateo

Schola Adonai z Białegostoku wydaje swoją płytę! Ekipa związana z koncertem Bogu Dźwięki, pod przewodnictwem Piotra Kurstaka promuje krążek “Ocaliłeś mnie” teledyskiem do tytułowej piosenki. Płyta ukazała się pod patronatem Chrześcijańskiego Grania.

 

Już niedługo będzie można kupić ją na stronie zespołu: www.bogudzwieki.archibial.pl oraz na www.chrzescijanskiegranie.pl. Znajdziecie na niej 12 autorskich utworów. Płyta jest wynikiem ogromnego zaangażowania całego sztabu ludzi współtworzących ten projekt po to, by dzielić się przeżyciami oraz treściami, które są istotne w ich życiu.

 

To właśnie pragnienie, by łaska Boża rozlewała się na wszystkich ludzi i ogarniała ich, od początku prowadziło wszystkie działania związane z tą produkcją.

 

“Na co dzień staramy się być „ludźmi Bożego Ducha”, dlatego czymś wręcz naturalnym stała się chęć jakby opowiedzenia tego dalej i przekazania innym wiadomości o tym jak cudowny jest Pan i jak chce ocalać każdego i każdą z nas – dając pełnię życia już teraz i tutaj, w miejscu i okolicznościach, w jakich przyszło nam żyć!” – piszą o projekcie członkowie zespołu.

 

“Ocaliłeś mnie” – Schola Adonai (Bogu Dźwięki 2017)
Tytułowy utwór z płyty “Ocaliłeś mnie” Scholi Adonai
Muzyka: Piotr Kurstak, Słowa: Marta Niemotko-Kurstak

Solo: Piotr Kurstak, Maciej ‘Dziemian’ Dziemiańczuk
Instrumenty klawiszowe: Marek Kubik
Gitara Basowa: Piotr Ignatowski
Perkusja: Mariusz Łepkowski
Gitary: Piotr Kurstak

 
Rysunki na piasku: Katarzyna Perkowska (www.rysunkinapiasku.pl)

Realizacja: Fenix Pracownia Filmowa Rafał Kowalko (www.fenix-pf.pl)