Koncert Debiuty 2018: znamy skład jury!

Koncert Debiuty 2018: znamy skład jury!

29 października, 2018 Wyłącz przez mateo

Debiuty 2017 Play&Pray

Znamy już pełen skład jury Koncertu Debiuty 2018 im. Moniki Brzozy, który po raz pierwszy odbędzie się w ramach Festiwalu Chrześcijańskie Granie na Arenie Ursynów 25 listopada 2018 roku.

 

Tym razem w jury zasiądą: znana z przebojów muzyki chrześcijańskiej i country Magda Anioł, dziennikarz Gościa Niedzielnego i poeta Szymon Babuchowski, dziennikarka i specjalista od emisji głosu Katarzyna Goszcz oraz organizator „Betlejem w Polsce” i „Bądź jak Jezus” Adam Guzdek przyznają swoją nagrodę.

 

Koncert Debiuty to organizowany przez Chrześcijańskie Granie oraz Katolickie Centrum Kultury Dobre Miejsce konkurs, w którym najciekawsze debiutanckie zespoły mają szansę zdobyć tytuł Debiutu roku. Dotychczas laureatami byli tacy wykonawcy jak Love Story (nagroda publiczności), Anielsi (nagroda jury) – 2011, StronaB – 2012, Kanaan – 2013, Mocni w Wierze – 2014, Soudarion (nagroda jury), Good God (nagroda publiczności) – 2015, Muode Koty – 2016 oraz Play&Pray (2017). Koncert ma na celu wsparcie młodych, zdolnych artystów, którzy często nie mają jeszcze wsparcia promocyjnego.

 

Koncert Debiuty 2018

Polecamy też naszą promocję: Kup dobre płyty w Chrześcijańskim Graniu i otrzymaj bilet na 8. Festiwal Chrześcijańskie Granie! [PROMOCJA]

 

O miano Debiutu jury i publiczności powalczą w tym roku: Let Him Run, Duża Rajska Kawa i s. Julita Zawadzka. Bilety na koncert można zakupić poprzez stronę www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl albo www.eventim.pl

 

DEBIUTY 2018 – ZESPOŁY:

 

S.JULITA ZAWADZKA – należy do Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny. Jak przyznała dla portalu Aleteia Polska: „Kiedy mam jakiś problem, coś się dzieje w moim życiu, Pan Bóg podsyła mi jakiś utwór, który pomaga mi przetrwać”. Wśród ulubionych zespołów wymienia La Pallotinę i TGD. Swoją twórczość traktuje jako misję ewangelizacyjną: “to nowa ewangelizacja i cieszę się że mogę być skromnym narzędziem w ręku Boga. Moim wielkim pragnieniem jest zrealizowanie tego projektu, dzięki któremu będę mogła ukazać Wam miłującego Boga, który troszczy się o każdego z nas.” – pisała na portalu polakpotrafi.pl.

 

S.Julita Zawadzka do konkursu DEBIUTY 2018 została wytypowana przez LISTĘ Z MOCĄ.

 

 

LET HIM RUN – polski zespół grający muzykę chrześcijańską z gatunku „praise&worship”, założony w 2017 roku przez Marcina Pawełka (guitar, vocal), Rafała Hilbrychta (bass) i Dominika Cendrzaka (drums). W dniu 13 października 2017 roku zespół wydał swój premierowy singiel pt. „Czekam”, który zdobył pierwsze miejsce w dwóch listach przebojów: w 310 notowaniu „Listy z mocą” (26.10.2017) i 167 notowaniu „Złotej dziesiątki Radia Warszawa” (24.11.2017). Na początku 2018 roku do składu dołączyli: Natalia Sołtysek (vocal) i Mieszko Krzyś (guitar, vocal). Drugi singiel zespołu pt. „W imię Twoje” ukazał się 23 marca 2018 roku i również zdobył pierwsze miejsce w 335 notowaniu “Listy z mocą” (26.04.2018). Kolejnym krokiem będzie nagranie pierwszego albumu.

LET HIM RUN do konkursu DEBIUTY 2018 został wytypowany przez FUNDACJĘ CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE.

 

 

DUŻA RAJSKA KAWA – ZESPÓŁ O SOBIE: Jesteśmy młodym, siedmioosobowym zespołem trudniącym się wykonawstwem muzyki w klimacie Krainy Łagodności. Działamy pod nazwą Duża Rajska Kawa. Współpracę ze sobą rozpoczęliśmy w minionym 2017 roku, choć prywatnie znaliśmy się już wcześniej. Poruszeni tekstami wierszy z tomiku „Niech radują się Tobą dobre Anioły” krakowskiej poetki, pani Ewy Stadtmüller, postanowiliśmy ubogacić je o odsłonę muzyczną. Pracując nad utworami z coraz większym zaangażowaniem, podjęliśmy decyzję, że to nie będzie nasz jedyny wspólny projekt. Chcemy nadal z pełnym profesjonalizmem, tworzyć poezję śpiewaną na wysokim poziomie i regularnie koncertować.”

 

DUŻA RAJSKA KAWA do konkursu DEBIUTY 2018 został wytypowany przez PLEBISCYT PUBLICZNOŚCI.

 

Promocja Festiwal Chrześcijańskie Granie

 

8. Festiwal Chrześcijańskie Granie odbędzie się 25 listopada 2018 na Arenie Ursynów w Warszawie. Informacje o wydarzeniu można znaleźć na www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl