Iwona Pietrala nominowana do Debiutów 2019!

Iwona Pietrala nominowana do Debiutów 2019!

24 maja, 2019 0 przez mateo

Wczoraj, 23 maja 2019 Lista z Mocą – lista przebojów muzyki chrześcijańskiej nominowała Iwonę Pietrala do udziału  w Koncertu Debiuty! Znamy więc już drugiego artystę, który powalczy 24 listopada w Warszawie o miano Debiutu Roku 2019.

Artystka zmierzy się razem z trzema innymi wykonawcami o tytuł Debiutu Roku już 24. listopada 2019 podczas 9. Festiwalu Chrześcijańskie Granie w Warszawie. Dotychczas poznaliśmy pierwszego kandydata – zespół Sąsiedzi+ który 11 maja zwyciężył w konkursie NON-STOP CCM.

Iwona na co dzień mieszka w Londynie. Nigdy nie myślała, że będzie zajmować się muzyką zawodowo, nie kończyła szkół muzycznych. Dziś nagrywa profesjonalne utwory ewangelizacyjne, współpracuje z Heresem/WZN, a w planach ma wydanie debiutanckiego krążka.

Iwona Pietrala Koncert Debiuty 2019

Mam nieskończoną ilość muzycznych pomysłów na to, aby pokazać światu, że Bóg jest blisko nas! Większość utworów powstaje po mojej modlitwie osobistej i są oparte na Słowie Bożym. Do tej pory nagrałam dwa single. Pierwszy „Oblubienica” w duecie z raperem Heresem Jackiem Zajkowskim. Drugi „Jestem Blisko”.

Co to jest LISTA Z MOCĄ?

Lista przebojów muzyki chrześcijańskiej „Lista z mocą!” – w każdy czwartek o 20.10 w RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz. Podtytuł listy brzmi „Debiuty i nie tylko!” Lista ma na celu promocję zespołów i solistów debiutujących na scenie muzyki chrześcijańskiej w Polsce a także wspieranie artystów już działających.

Już od wielu notowań na liście goszczą dwie piosenki Iwony „Oblubienica” i „Jestem blisko”! Głosowanie rozpoczyna się w każdy czwartek po zakończeniu listy i trwa do następnego czwartku, do godz. 12.00.

Po bardzo udanych premierach dwóch pierwszych singli rozpoczęliśmy pracę nad materiałem, który będzie tworzył pełnowymiarowy album! – mówi Artystka.

Zapraszamy do wsparcia Iwony Pietrala na portalu katolikwspiera.pl (<-kliknij). Do końca zbiórki zostały tylko 2 dni!
Koncert Debiuty od 2018 jest częścią Festiwalu Chrześcijańskie Granie. Celem jest ewangelizacja dobrą muzyką i wsparcie debiutujących zespołów. Spotkajmy się 24. listopada w Katolickim Centrum Kultury Dobre Miejsce.

Ty też możesz mieć wpływ na wybór Debiutu Roku!

Kolejnego uczestnika Koncertu Debiuty poznamy już w sobotę, 25 maja! Zapraszamy do głosowania w Plebiscycie SMS. Szczegóły – kliknij i zagłosuj! ? Głosowanie do 25. maja (sobota) 12:00 – zespół, który zbierze największą ilość głosów zagra 24 listopada w Warszawie.

Wspieraj rozwój młodej sceny muzyki chrześcijańskiej w Polsce:

Fundacja Chrześcijańskie Granie;
Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909
(tytułem: darowizna na cele statutowe)

MUZYKA CHRZEŚCIJAŃSKA – MUZYKA PROSTO Z NIEBA!

Festiwal Chrześcijańskie Granie 2019 – Debiuty 2019

Iwona Pietrala Koncert Debiuty 2019