Zapowiadamy pierwszą płytę Worship Kids Style – “Jesteś wyjątkowy” już 24 kwietnia!

Zapowiadamy pierwszą płytę Worship Kids Style – “Jesteś wyjątkowy” już 24 kwietnia!

18 kwietnia, 2019 0 przez mateo

Jesteś wyjątkowy Worship Kids StyleJuż 24 kwietnia 2019 będzie miała miejsce premiera nowej płyty Worship Kids Style – Jesteś wyjątkowy. Znajdziemy na niej 5 radosnych utworów śpiewanych przez dzieciaki + wersje instrumentalne. Polecamy!

Piosenki na płycie “Jesteś wyjątkowy” zostały zaśpiewane przez dzieci, które brały udział w warsztatach taneczno-muzycznych Worship Kids Style w Warszawie. W dniu premiery ukaże się oficjalny teledysk do piosenki „Nowe Siły” na kanale Worship Style w serwisie youtube.

Chcieliśmy stworzyć atrakcyjną muzykę uwielbienia dla dzieci na wysokim poziomie. Wierzymy, że z Bożą pomocą udało nam się te założenia zrealizować. Płyta “Jesteś wyjątkowy” Worship Kids Style jest odpowiedzią na pragnienie, jakie Bóg złożył w naszych sercach. – mówią twórcy.

Na płycie znalazły się piosenki autorstwa Anny Jachimowicz, Wojciecha Piotrowskiego oraz Piotra Kiepuszewskiego, który podjął się aranżacji całości. Płyta została wydana przy współpracy z wydawnictwem Nowa Brama Pro Musica, dzięki pomocy fundacji SMS z Nieba oraz darczyńców na portalu wspieram.to/jestemwyjątkowy.

Materiał, który znajduje się na płycie z pewnością polubią wszystkie dzieci – te duże i te małe (w końcu wszyscy jesteśmy dziećmi Boga!). Pięć fantastycznych piosenek oraz profesjonalne podkłady muzyczne, które okazują się nieocenioną pomocą dla katechetów, animatorów, nauczycieli przedszkoli i szkół, a także scholek parafialnych i wszystkich fanów karaoke.