Dzień Katolickich Twórców i Artystów tym razem w Łodzi!

Dzień Katolickich Twórców i Artystów tym razem w Łodzi!

13 marca, 2019 Wyłącz przez mateo

Quo Vadis Twórco Łódź 2019

Spotkanie Quo Vadis Twórco? odbędzie się ponownie! Tym razem w Łodzi, 16 marca 2019 spotkamy się z Darkiem Malejonkiem, Piotrem Chomickim, Pauliną Nawrot. Nie zabraknie też czasu na wspólną modlitwę.

 

O projekcie i warszawskim spotkaniu pisaliśmy już wcześniej. QVT – Quo Vadis Twórco? – to cykl wydarzeń konferencyjno – uwielbieniowych, realizowanych przez GoodStage w całej Polsce, które zakończą się zawierzeniem Bogu Polskiej Kultury, PRZEZ RĘCE Matki Bożej Częstochowskiej – PODCZAS uroczystej Mszy Świętej, celebrowanej POD PRZEWODNICTWEM Jego Eminencji Kardynała Kazimierza Nycza.

 

„Nie ma rozwoju świata, bez rozwoju człowieka, ani rozwoju człowieka bez rozwoju kultury. Kultura stanowi klucz do naszego człowieczeństwa, jest wpisana w nasze człowieczeństwo.” (JPII)

 

Każdy dzień QVT składa się z części konferencyjnej i części modlitewno – uwielbieniowej.

 

Na konferencje zapraszamy prelegentów i ewangelizatorów, związanych ze środowiskiem twórców i artystów, którzy poruszają serca dając świadectwa i odpowiadając na pytania:

Quis sum – kim jestem?
Quo vadis – dokąd zmierzam w swojej twórczości i działaniach?
Quid est tibi Domine – czego pragnie ode mnie Bóg?

W przerwach jest przestrzeń dla poznawania się i integrowania środowiska oraz wymiany doświadczeń i rozmów z prelegentami.

 

Najbliższe spotkanie odbędzie się 16 marca 2019 w Parafii Najświętszego Imienia Jezus ul. Sienkiewicza 60. Obowiązuje rejestracja przez portal evenea.pl

 

 

Po części konferencyjnej jest Msza Święta z Uwielbieniem, podczas której dziękujemy Bogu za otrzymane talenty i prosimy Go o ich dobre wykorzystanie, a potem Uwielbiamy Boga we wspólnej modlitwie. – piszą organizatorzy akcji.

 

Inicjatywę można wspierać dzięki portalowi katolikwspiera.pl