Wielki Post 2017: rekolekcje 360 sekund – Wolność w Sercu Jezusa / o. Remigusz Recław SJ (część 8)

Wielki Post 2017: rekolekcje 360 sekund – Wolność w Sercu Jezusa / o. Remigusz Recław SJ (część 8)

30 marca, 2017 Wyłącz przez mateo

To nasze kolejne rekolekcyjne spotkanie. Dziś chcemy prosić aby Jezus uwolnił nas od narzekania od złego słowa. Jak to zrobić? O tym dowiecie się właśnie dziś. Bądźcie gotowi na – “nienarzekanie!”. Zapraszamy na kolejny odcinek “Wolności w Sercu Jezusa”, które głosi o. Remigiusz Recław SJ. Pod patronatem Chrześcijańskiego Grania.

 

Wspólnie z profeto.pl w Wielki Post 2017 zapraszamy na rekolekcji cykl z serii 360 sekund. Niewiele potrzeba zatem czasu, aby móc przeżyć rekolekcje. Potrzeba natomiast otwartego serca. Tej otwartości życzymy i sobie, i Wam. Rekolekcje wygłosi o. Remigiusz Recław SJ.

 

POLECAMY TEŻ: Wielki Post 2017 muzycznie – Chrześcijańskie Granie poleca!

 

o. Remigiusz Recław SJ – jezuita, rekolekcjonista, duszpasterz wspólnoty w Łodzi „Mocni w Duchu”. Autor wielu książek. Jego trzy ulubione zdania to :” Rób co możesz! Zawsze może być lepiej! Coś musi się dziać”.

 

Grupa Profeto powstała po to, by wydając media o różnym profilu docierać w nowoczesny sposób z Ewangelią do człowieka XXI wieku. W naszej misji nie tylko chcemy ewangelizować poprzez środki przekazu, ale również chcemy tworzyć nową jakość i dawać narzędzia, by inni mogli je wykorzystywać w dziele przepowiadania.