Wielki Post 2017: rekolekcje 360 sekund – Wolność w Sercu Jezusa / o. Remigusz Recław SJ (część 1)

Wielki Post 2017: rekolekcje 360 sekund – Wolność w Sercu Jezusa / o. Remigusz Recław SJ (część 1)

6 marca, 2017 Wyłącz przez mateo

Po raz kolejny zapraszamy Was na rekolekcje wielkopostne. Przyjmij uwolnienie. Przyjmij to, co daje Ci Bóg. Zadbaj o otrzymane dary, zatroszcz się o wolność. Wszystko cokolwiek odbierasz, przyjmuj z nadzieją! Dzisiaj pierwszy odcinek “Wolności w Sercu Jezusa”, które głosi o. Remigiusz Recław SJ. Pod patronatem Chrześcijańskiego Grania.

 

Wspólnie z profeto.pl w Wielki Post 2017 zapraszamy na rekolekcji cykl z serii 360 sekund. Niewiele potrzeba zatem czasu, aby móc przeżyć rekolekcje. Potrzeba natomiast otwartego serca. Tej otwartości życzymy i sobie, i Wam. Rekolekcje wygłosi o. Remigiusz Recław SJ.

 

POLECAMY TEŻ: Wielki Post 2017 muzycznie – Chrześcijańskie Granie poleca!

 

o. Remigiusz Recław SJ – jezuita, rekolekcjonista, duszpasterz wspólnoty w Łodzi „Mocni w Duchu”. Autor wielu książek. Jego trzy ulubione zdania to :” Rób co możesz! Zawsze może być lepiej! Coś musi się dziać”.

 

Grupa Profeto powstała po to, by wydając media o różnym profilu docierać w nowoczesny sposób z Ewangelią do człowieka XXI wieku. W naszej misji nie tylko chcemy ewangelizować poprzez środki przekazu, ale również chcemy tworzyć nową jakość i dawać narzędzia, by inni mogli je wykorzystywać w dziele przepowiadania.