Warszawskie Jerycho 2017 rusza już 25 marca! [patronat]

Warszawskie Jerycho 2017 rusza już 25 marca! [patronat]

10 marca, 2017 Wyłącz przez mateo

Warszawskie Jerycho 2017

Warszawskie Jerycho rusza po raz kolejny! Nieustanna adoracja Najświętszego Sakramentu, trwająca 7 dni, 24 godziny na dobę, odbędzie się w dniach 25 marca – 1 kwietnia 2017 r. w Warszawie na ul. Hożej. Główną intencją modlitwy jest ochrona życia poczętego. Chrześcijańskie Granie objęło wydarzenie patronatem.

Zobacz też: Popiełuszko – Litania Wolności / Warszawa (koncert premierowy) 

 

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Warszawskiej zaprasza do włączenia się w akcję WARSZAWSKIE JERYCHO. Wydarzenie to ma charakter modlitewny, jego głównym elementem jest nieustanna adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji obrony życia poczętego, podejmowana wspólnie przez ruchy, stowarzyszenia i wspólnoty katolickie działające na terenie Warszawy oraz przez mieszkańców stolicy.

 

Jerycho odbywać się będzie w kaplicy Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi (ul. Hoża 53), które na co dzień opiekują się oknem życia i aktywnie angażują się w ochronę życia. Możliwość swobodnego wejścia do kaplicy Adoracji (po przejściu przez furtę klasztoru) istnieje w godzinach 6.00 – 22.00.

 

Wszyscy chętni – zarówno osoby prywatne, jak i ruchy, stowarzyszenia, wspólnoty i grupy katolickie działające na terenie Warszawy – mogą włączyć się w WARSZAWSKIE JERYCHO poprzez podjęcie dwugodzinnego dyżuru modlitewnego. Tych, którzy nie zdecydują się na dyżur, zapraszamy do nawiedzenia kaplicy w dogodnym terminie i spędzenia na Adoracji choć kilku chwil.

 

Aktualności oraz dalsze informacje o inicjatywie znaleźć można na stronie: www.jerycho.ksm.org.pl

 

Zapisy na dyżury i szczegółowe informacje o akcji:

Magdalena Wójcik
tel.: 603 225 958
m.wojcik@warszawa.ksm.org.pl