Magda Frączek powraca na scenę Dobrego Miejsca. Z mężem. [Walentynki 2019]

Magda Frączek powraca na scenę Dobrego Miejsca. Z mężem. [Walentynki 2019]

13 lutego, 2019 Wyłącz przez mateo

Walentynki 2019 Dobre Miejsce PELIKANWyjątkowa okazja – w Walentynki 2019 na scenie Dobrego Miejsca w Warszawie pojawi się wyjątkowy duet: Magda (znana jako Magda.lena Frączek)  i Albert Klejc. Ich muzyka to gratka dla fanów dobrych tekstów i wielkiej wrażliwości. Polecamy! Bilety jeszcze dostępne na www.chrzescijanskiegranie.pl oraz przed koncertem.

 

Magda Frączek przed laty była wielkim odkryciem na scenie muzyki chrześcijańskiej. Po wydaniu płyty “Talitha Kum” z zespołem Love Story (2011) oraz solowej “Effatha” (2013) czekamy na kolejną. Nie oznacza to jednak, że Magda przestała tworzyć i grać. Gościnnie pojawiała się na płycie Golgoty Młodych, w sieci obecne są też nagrania z nadchodzącego albumu “Wola Życia”.

 

 

Tym razem zobaczymy ją w towarzystwie męża – Alberta Klejc, z którym tworzą duet Pelikan. Zespół zawiązał się jeszcze zanim stali się małżeństwem, a już mieli się ku sobie. Rok był 2015, a miejscem stara, cicha chata na podkarpaciu. W wolnym tempie i w budzącym się uczuciu zaczęli wplatać spontanicznie tworzone melodie i harmonie w wieczorny krajobraz i przenieśli proces tworzenia do własnego Domu, który po drodze utworzyli. Wszystkim utworom towarzyszyła wielka lekkość tworzenia. Znak tego, że te kompozycje mają po prostu rację swojego bytu i przynależą do tego świata, a traktują o relacji dwóch osób i o własnym wnętrzu. Nie pozostaje więc nic innego jak dzielić się nimi. Częstować jak ciepłym ciastem przy domowym stole, do którego zapraszają nas autorzy.

 

Pelikan koncert

 

“Koncert duetu PELIKAN to trwające około 60 minut spotkanie słuchaczy i muzyków w ciepłej, otwartej atmosferze gdzie bardzo ważną rolę odgrywa również intymność, romantyczność i prawda. Wszystkie utwory to kompozycje własne pisane w domu i w podróży. We własnej sypialni i w bieszczadzkiej chacie. Piosenki traktują o relacji dwóch osób i o własnym wnętrzu. Nie ma tutaj wstydu przed uczuciami, które każdy z nas w sobie ma”.

 

Koncert walentynkowy Pelikan – 14 lutego 2019 (czwartek) w Warszawie / ul. Dewajtis 3, wejście B / cena: 29 zł / osoba / BILETY: https://www.chrzescijanskiegranie.pl/nowy/pl/p/Walentynki-2019-koncert-Pelikan-14-lutego%2C-godz.-19.00/1073