Szejk Biforjuz rapuje antyaborcyjny kawałek “Mamo” [teledysk]

Szejk Biforjuz rapuje antyaborcyjny kawałek “Mamo” [teledysk]

6 lutego, 2019 Wyłącz przez mateo

Utwór “Mamo” jest skierowany do kobiet, które z jakichkolwiek powodów rozważają lub będą rozważać dokonanie aborcji. Piosenka jest napisana w formie apelu nienarodzonego dziecka do matki. Polecamy!

 

“Poprzez muzykę mamy nadzieję dotrzeć do młodych ludzi i skłonić ich do zastanowienia się nad wartością życia, oraz problemem aborcji.” – mówi Szejk Biforjuz.

 

O AUTORZE:

Na co dzień jestem nauczycielem pracującym w szkole specjalnej gdzie uczę historii, oraz prowadzę terapię dla dzieci autystycznych. Praca z osobami niepełnosprawnymi pokazuje mi jak bardzo wartościowe są to osoby i jak straszny jest to powód dla którego tak wiele matek decyduje się na aborcję. Jako artysta występujący pod pseudonimem Szejk Biforjuz tworzę muzykę o przesłaniu chrześcijańskim. Organizuję warsztaty muzyczne dla uczniów z trudnych środowisk, ale też dla nauczycieli promując muzykę Rap jako nośnik pozytywnych wartości. Występowałem gościnnie w utworach, które osiągały setki tysięcy wyświetleń na portalu YouTube propagując wartości chrześcijańskie, oraz były promowane w TVP1 w programie „Między ziemią a niebem”. Wystąpiłem także jako jeden z artystów na płycie „Hip Hop z Jezusem” dołączonej do Małego Gościa Niedzielnego.

 

Szejk Biforjuz - Mamo / teledysk