Muzyka chrześcijańska – TOP 10 (lipiec 2018)

Muzyka chrześcijańska – TOP 10 (lipiec 2018)

8 sierpnia, 2018 Wyłącz przez mateo

Muzyka Chrześcijańska - TOP 10

Mamy prawdziwie gorące i słoneczne wakacje – poznajcie nasze TOP 10 sprzedaży muzyki chrześcijańskiej w LIPCU 2018 roku. Czego słuchaliście w ostatnim miesiącu? Jakie płyty były najpopularniejsze? Piszemy jak jest! Zapraszamy na www.chrzescijanskiegranie.pl.

 

W Polsce dużo się dzieje! Koncerty, festiwale i spotkania młodych (więcej na: Wakacje 2018- najlepsze festiwale / muzyka / spotkania młodych [POLSKA] ) – każdy może znaleźć coś dla siebie – zapewne dlatego na naszej liście znów zmiany. Pierwsze miejsce po raz kolejny przypadło płycie niemaGOtu – widzimy, że bardzo przypadła Wam do gustu ich muzyka.

 

Drugi miesiąc z rzędy na podium znalazła się też płyta Pinokio Brothers – Trwać. To dobry kawałek rockowo-akustycznego grania. Polecamy tym bardziej, że zespół obchodzi właśnie XX-lecie istnienia!

 

Na podium pojawiła się nowość! Druga płyta Małgorzaty Hutek – PSALMY to piękna jazzowa płyta, nagrana z najlepszymi – Atom String Quartet. Więcej o niej tutaj: Małgorzata Hutek wydała drugą płytę – PSALMY już w sprzedaży! [premiera]

 

Muzyka Chrześcijańska – TOP 10 (lipiec 2018):

 

1. niemaGOtu (CD) [KUP TERAZ]
2. Pinokio Brothers – Trwać (CD) [KUP TERAZ]
3. Małgorzata Hutek – PSALMY (CD) [KUP TERAZ]
4. Debiuty vol.1 (CD)
5. Play&Pray – Królestwo (CD)
6. Exodus15 – Jaśniej (CD)
7. Good God – On Jest (CD)
8. Fisheclectic – Jeszcze nie znikaj (CD)
9. HERES / WYRWANI Z NIEWOLI – Heres (CD)
10. Promienie Ciszy (CD)

 

Zestawienie sprzedaży płyt muzycznych CCM w Polsce.  TOP 10 na podstawie naszego sklepu www.chrzescijanskiegranie.pl (tam też kupicie większość płyt z naszego zestawienia).

 

POLECAMY SERDECZNIE:

Miesiąc Modlitw w intencji muzyki chrześcijańskiej

Miesiąc modlitw w intencji muzyki chrześcijańskiej!