Worship Style – pomóż wydać wyjątkową płytę dla dzieci!

Worship Style – pomóż wydać wyjątkową płytę dla dzieci!

3 lipca, 2018 Wyłącz przez mateo

Profesjonalni muzycy i tancerze, którzy uwielbiają Boga razem z dziećmi? Worship Style przygotowuje się do wydania autorskiej płyty “Jestem Wyjątkowy”. Jeszcze do 10 lipca 2018 możecie wspomóc ten projekt na portalu wspieram.to i otrzymać fajne nagrody.

 

Na płycie znajdzie się 5 autorskich piosenek i 5 podkładów muzycznych do każdej z nich – będą one nieocenioną pomocą dla katechetów, animatorów, nauczycieli przedszkoli i szkół, a także scholek parafialnych i wszystkich fanów karaoke.

 

Worship Style to grupa złożona z zawodowych muzyków i instruktorów tańca (byli odpowiedzialni m.in. za przygotowanie oprawy muzyczno-tanecznej na wydarzenie Jezus na Stadionie 2017). Działają z błogosławieństwem Kościoła Katolickiego. Od 8 miesięcy prowadzą warsztaty taneczno-muzyczne dla dzieci w Warszawie. Na potrzeby tych warsztatów stworzyli piosenki, którymi dzieci wspólnie uwielbiają Boga.

 

Po pierwszych spotkaniach okazało się, że w dzieciach które przyszły na warsztaty są ukryte olbrzymie talenty. Postanowili tych umiejętności nie zakopywać, lecz wydobyć je na zewnątrz i utrwalić efekty wspólnej pracy na dłużej – nagrać i wydać na płycie wspólnie śpiewane piosenki, aby każdy mógł się przekonać że… jest Wyjątkowy.

 

Jeśli chcecie to pod adresem https://wspieram.to/jestemwyjatkowy możecie wybrać interesującą was nagrodę i wspomóc wydanie płyty.

 

Worship Style wspieram to instrukcja