“Apostołowie w dresach” – nowa książka [zapowiedź]

“Apostołowie w dresach” – nowa książka [zapowiedź]

14 marca, 2018 Wyłącz przez mateo

Apostołowie w dresach - książka Damian Krawczykowski„W naturę chrześcijańskiego powołania wpisana jest misja”. Czy takie hasło do ciebie przemawia? Nie? No to spróbujmy od nowa… “Apostołowie w dresach” to nowa książka Damiana Krawczykowskiego. Przy jej powstawaniu swoją cegiełkę dorzuciły też MUODE KOTY (Debiut 2016). Premiera pod koniec marca 2018!

 

Nieważne, w czym chodzisz – w garniaku czy w dresie, w biznesowej kiecce czy w dżinach i glanach. Ważne, co robisz z własnym życiem. I Kogo w nim szukasz. Oraz gdzie. Autor proponuje, byś poszukał razem z nim – w Kościele.

 

Zaskoczony? Zaskoczona? A to właśnie tutaj proponują ci ŻYCIE. W Kościele nie będziesz maminsynkiem ani córeczką tatusia – tu jesteś Bożym wojownikiem i wojowniczką, bo tu wzrastasz, uwalniasz się od swoich grzechów i słabości. Tu jesteś apostołem – walczysz o życie nie tylko dla siebie, ale i dla innych. Nie wierzysz? Przekonaj się!

Zobacz też: PREMIERA: La Pallotina – Miłość nad Wisłą, nowa płyta!

 

Książka “Apostołowie w dresach” ukaże się pod koniec marca 2018 nakładem Wydawnictwa św. Wojciecha. Specjalny utwór “Apostołowie” oraz klip do niego nagrał hip-hopowy skład MUODYCH KOTÓW, którzy zostali wybrani Debiutem Roku 2016 polskiej sceny CCM. Chrześcijańskie Granie objęło ją swoim patronatem.

 

Damian Krawczykowski – katolicki felietonista, pisarz młodego pokolenia. Prowadzi swój blog #jasnefelietony na portalu deon.pl, publikuje w czasopismach dla młodzieży „Wzrastanie” oraz „Rycerz Młodych” oraz w miesięczniku charyzmatycznym “Ogień Jezusa”, współpracuje także z portalem wrodzinie.pl. Jest pomysłodawca projektu ewangelizacyjnego Akademia Apostołów.