Koncert Debiuty 2016: MUODE KOTY zapraszają! [video]

Koncert Debiuty 2016: MUODE KOTY zapraszają! [video]

11 kwietnia, 2016 Wyłącz przez mateo

Koncert Debiuty 2016 już za dwa tygodnie. Szósta edycja wydarzenia, które pokazuje najciekawsze młode zespoły muzyki chrześcijańskiej już 24 kwietnia w Warszawie! Zobaczcie zaproszenie od Muodych Kotów – hiphopowego składu, który obok Dobrych Ludzi i Krzagolec Gangu powalczy o miano Debiutu Roku 2016.

 

Muode Koty to grupa młodych, utalentowanych raperów pod przywództwem “starego kocura” – Tomka “Hioba” Karenko. Są w trakcie przygotowania swojej pierwszej płyty, a jednocześnie rozwijają się solowo. Jeśli chcecie się więcej o nich dowiedzieć polecamy nasz wywiad z Hiobem: “Diamenty szlifowane w rytmie rapu”

 

Koncert Debiuty im. Moniki Brzozy od 2011 roku promuje młode zespoły, które wchodzą na profesjonalną scenę muzyczną. Dotychczas laureatami były m.in. Love Story z Magdaleną Frączek, StronaB, Anielsi, Mocni w Wierze, Kanaan, Soudarion i Good God.

 

Tegoroczna edycja odbywa się jak zwykle w Warszawie w Katolickim Centrum Dobre Miejsce, a hasłem przewodnim jest: DEBIUTY DLA ŻYCIA (dołącz do wydarzenia na facebooku). Wstęp za zaproszeniami (informację jak je zdobyć znajdziecie TUTAJ.)

zdobadz_zaproszenie_banner_750-100

 

 

Patroni medialni: KMDM.pl ,koncerTY.chrzescijanskiegranie.pl, Radio Warszawa, Miłujcie Się, Bosko.pl, Lista z Mocą, Rdn Małopolska, Rdn Nowy Sącz, GospelBox, Profeto, Radio Rodzina, Radio Nadzieja, Głos Katolicki, Łomżyńskie24.pl, Muzyczne Dary,opoka tv,radio victoria,Droga, Stowarzyszenie Wydawców Katolickich, Niecodziennik, Fundacja Być Bardziej, Tv Dobre Media, Tygodnik Idziemy, Do Rzeczy

Partnerzy: Fundacja Otwarte Serce,Inicjatywa Praska, Bądź jak Jezus, Festiwal w Gniewie, Skrzydlaty Sandał, Stowarzyszenie Na Fali, Oratorium św. Jana Bosko w Warszawie

Sponsorzy: Wiara w Biznesie, Euro RTV Agd, Wielka Wola,
drabinka.pl, RTCK.PL, Kondrat-Media,Studio 159 Niepodległości,

Patronat modlitewny: Plutony Różańcowe

Patronat honorowy: Abp. Henryk Hoser – ordynariusz warszawsko – praski.

Organizatorzy: Fundacja “Chrześcijańskie Granie”, Dobre Miejsce, chrzescijanskiegranie.pl