Strefa Singla podczas 7. Festiwalu Chrześcijańskie Granie [speed dating]

Strefa Singla podczas 7. Festiwalu Chrześcijańskie Granie [speed dating]

21 listopada, 2017 Wyłącz przez mateo

Chrześcijańscy Single na Festiwalu Chrześcijańskie Granie

Zapraszamy na wyjątkowe Chrześcijańskie Randki w czasie 7. Festiwalu Chrześcijańskie Granie – 26 listopada na Arenie Ursynów. W cenie biletu całodzienny udział w wydarzeniu oraz speed datingu. Więcej na www.chrzescijanscysingle.pl

 

Spotkanie odbędzie się w ramach “strefy singla” podczas najciekawszego wydarzenia muzyki chrześcijańskiej tej jesieni – 7. Festiwalu Chrześcijańskie Granie. Zobacz więcej: 7. Festiwal Chrześcijańskie Granie – gdzie znajdziecie bilety?

 

Speed dating, czyli tzw. szybkie randki to coraz bardziej popularna możliwość poznawania nowych ludzi. Pomysł powstał w 1998 w Los Angeles i szybko okazało się, że to doskonały sposób na znalezienie drugiej połówki. To rozwiązanie na miarę dzisiejszych czasów, w których cierpimy na brak czasu. Jeżeli jesteś osobą, która przeżyła już kilkadziesiąt nieudanych randek, znasz już wszystkie osoby z kręgu znajomych, przekonałeś się, że poznawanie ludzi w internecie często przynosi zawód, a jednocześnie jesteś człowiekiem wartościowym i lubisz wyzwania to świetnie trafiłeś.

 

Speed dating – ok, ale dlaczego „chrześcijański”? Na nasze spotkania przychodzą ludzie, którzy otwarcie głoszą swoje przywiązanie do wartości wypływających z wiary w Boga i zapisanych w Piśmie Świętym. Jesteśmy zdania, że to właśnie wspólne wartości są tym, co pozwala najlepiej scementować relacje między ludźmi.

 

Na czym polegają szybkie randki?

W sali spotyka się kilkanaście: kobiet i mężczyzn, którzy siadają naprzeciwko siebie. Mają ok. 5-10 min, aby się poznać. Po ich upływie zmieniają miejsce i zaczynają rozmowę z kolejną osobą. Uczestnicy otrzymują kwestionariusze, na których po zakończeniu zabawy zaznaczają, czy chcieliby kontynuować znajomość z danym rozmówcą. Jeśli dwie osoby wybiorą siebie nawzajem, przekazujemy im kontakt.

 

Przedział wiekowy dla grupy STANDARD: 25-35 kobiety , 27-38 mężczyźni

 

Cena:
19 zł – przedpłata
40 zł – płatność na miejscu (tylko gotówką)

Prosimy wszystkich o przybycie 10 min przed czasem rozpoczęcia Chrześcijańskich Randek, abyśmy mogli zacząć punktualnie!

Festiwal Chrześcijańskie Granie 2017

PROGRAM FESTIWALU:

13.30 – Play&Pray (Debiut roku 2017)
14.00 – Eucharystia pod przewodnictwem bp. Rafała Markowskiego – biskupa warszawskiego.
15.15 – wręczenie nagród X Przeglądu Chrześcijańskie Granie
15.30 – koncert Tomek Jasiński Music – laureat konkursu Bądź jak Jezus – NON STOP CCM 2017
16.00 – MUODE KOTY – Debiut 2016, promocja płyty IMPULS.
16.30 – Przerwa
17.00 – Koncert Premiery 2017: ArkadiostronaBBeU
Plebiscyt publiczność. Zwycięzca otrzyma Złoty Krążek i nagrodę specjalną od Prezydenta RP Andrzeja Dudy.
17:00 Chrześcijańskie Randki
18.00 – Koncert GOSPEL RAIN – Premiera 2016
19:00 – zakończenie