7. Festiwal Chrześcijańskie Granie – ruszyła sprzedaż biletów!

7. Festiwal Chrześcijańskie Granie – ruszyła sprzedaż biletów!

21 września, 2017 Wyłącz przez mateo

7. Festiwal Chrześcijańskie Granie

„Ruszyliśmy ze sprzedażą biletów na 7. Festiwal Chrześcijańskie Granie. Można to zrobić poprzez stronę partnera imprezy – serwis www.chrzescijanscysingle.pl. Bilety są dostępne w cenie 39 zł. Dla grup większych od 5 osób przygotowane są zniżki. Bilety grupowe dostępne są tylko poprzez kontakt z fundacją” – czytamy na stronie 7.Festiwalu Chrześcijańskie Granie. Podczas tegorocznej edycji festiwalu w Arenie Ursynów organizatorzy spodziewają się ponad tysiąc osób.

 

Bilety na festiwal będzie można również kupić na wydarzeniach związanych z fundacją „Chrześcijańskie Granie”oraz w parafiach diecezji warszawskiej i warszawsko-praskiej. W najbliższym czasie będą to: 23 września Piknik na zakończenie lata przy ul. Kawęczyńskiej 53 (Salezjanie), 8 październikaPiknik św. Franciszka czy 28 październikaPrzegląd Chrześcijańskie Granie na warszawskich Bielanach w KCK Dobre Miejsce.

 

W programie 7. Festiwalu Chrześcijańskie Granie znajdzie się m.in. Koncert Premiery 2017. W konkursie wystąpią: Arkadio, stronaB i BeU. Publiczność zgromadzona na Arenie Ursynów poprzez sms-y wybierze laureata Złotego Krążka za najlepszy utwór. Nagrodę dla zwycięzców ufundował Prezydent RP – Andrzej Duda.

 

Poza Koncertem Premiery odbędzie się koncert zespołu GOSPEL RAIN (Złoty Krążek 2016). Jest to jeden z najstarszych i najlepszych zespołów muzyki chrześcijańskiej w Polsce. Na scenie zobaczymy również laureatów koncertu Debiuty (MUODE KOTY i Play&Pray) oraz zwycięzcę konkursu Non Stop CCM – Tomek Jasiński Music.

 

W tym roku dla uczestników przygotowywane są trzy strefy: powołaniowa, dla singli i dla dziecka.

Całe wydarzenie rozpocznie się o 14.00 Eucharystią, na którą zaproszony jest jeden z warszawskich biskupów. Po Mszy świętej planowane jest wręczenie nagród laureatów Przeglądu Chrześcijańskie Granie, który 28 października odbędzie się w Dobrym Miejscu.

 

PROGRAM FESTIWALU:

13.30 – Play&Pray (Debiut roku 2017)
14.00 – Eucharystia pod przewodnictwem bp. Rafała Markowskiego – biskupa warszawskiego.
15.15 – wręczenie nagród X Przeglądu Chrześcijańskie Granie
15.30 – koncert Tomek Jasiński Music – laureat konkursu Bądź jak Jezus – NON STOP CCM 2017
16.00 – MUODE KOTY – Debiut 2016, promocja płyty IMPULS.
16.30 – Przerwa
17.00 – Koncert Premiery 2017: ArkadiostronaBBeU
Plebiscyt publiczność. Zwycięzca otrzyma Złoty Krążek i nagrodę specjalną od Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

18.00 – Koncert GOSPEL RAIN – Premiera 2016
19:00 – zakończenie

 

Bilety na festiwal można znaleźć na stronie festiwal.chrzescijanskiegranie.pl. 

Partnerem festiwalu jest fundacja PZU.

 

W ramach wydarzenia znajdą się:
*Strefa dziecka, powołaniowa i dla singli.

 

W strefach będzie można spotkaćm.in. Misjonarze KombonianieWoda ŻyciaMamre WarszawaWydawnictwo SalezjańskieMarcin Żukowski,Przymierze Miłosierdzia w WarszawieSychar.orgASK Soli DeoOratorium im. św. Jana Bosko w WarszawieFundacja „Chrześcijańskie Granie”,Fundacja Otwarte SerceMagdaleniumChrześcijańscy single

 

 

Na festiwalu Chrześcijańskie Granie występowali m.in. Antonina Krzysztoń, Ewa Uryga, Gospel Rain, Kanaan, Magda.lena Frączek, 33, El Camino czy Arkadio.Więcej informacji na temat tegorocznej edycji można znaleźć na stronie www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl