Festiwal Chrześcijańskie Granie w twojej parafii – zobacz gdzie będziemy!

Festiwal Chrześcijańskie Granie w twojej parafii – zobacz gdzie będziemy!

10 listopada, 2017 Wyłącz przez mateo

 

Ekipa 7. Festiwalu Chrześcijańskie Granie pojawi się w najbliższą niedzielę – 12 listopada w kolejnych parafiach: św. Dominika na Służewie oraz u jezuitów w sanktuarium św. Andrzeja Boboli na Rakowieckiej w Warszawie. Będzie to okazja do porozmawiania oraz kupienia biletów w super cenie. Zapraszamy!

 

Festiwal w tym roku to niezwykłe siedem zespołów (poznacie je lepiej TUTAJ), wspólna Eucharystia, a także strefa dziecięca, powołaniowa i dla singli. Szczegółowy program oraz informacje o biletach znajdziecie na www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl

 

Data i miejsce spotkań:

 

PARAFIA ŚW. DOMINIKA (ul. Dominikańska 2) – po mszach przez cały dzień

SANKTUARIUM ŚW. ANDRZEJA BOBOLI (ul. Rakowiecka 61) – po mszy o 19.30

 

 

W tym roku Festiwal Chrześcijańskie Granie rozpocznie się 26 listopada Eucharystią, której będzie przewodniczył Bp.Rafał Markowski . Tuż po Mszy Świętej odbędzie wręczenie nagród X Przeglądu Chrześcijańskie Granie. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci i rodzin. Obok sceny powstaną trzy strefy: dla najmłodszych, singli i rodzinno – powołaniowa.

 

WSPIERAJ FESTIWAL POPRZEZ SERWIS ZRZUTKA.PL 

 

W programie Festiwalu znajdą się m.in. występy laureatów festiwali muzyki chrześcijańskiej– Muode Koty, Tomasz Jasiński Music i Play&Pray oraz konkurs Premiery. Publiczność zgromadzona w Arenie Ursynów będzie mogła spośród trzech zespołów wybrać Premierę 2017 roku. Zwycięzcy otrzymają nagrody: Złoty Krążek oraz nagrodę specjalną od Prezydenta RP Andrzeja Dudy. W koncercie Premiery usłyszymy: Arkadio, BeU i StronęB.

 

Koncert zdobywców głównej nagrody Premiery 2016 – zespołu Gospel Rain zakończy festiwal. W minionym roku chór otrzymał Złoty Krążek za utwór „Nigdy nie będziesz sam”. Lubelska formacja zagra swoje największe przeboje ostatnich lat. Nie zabraknie także utworów z ostatniego krążka „Ogień”, w którym udział wzięli m.in. Paweł i Łukasz Golec z Golec uOrkiestra, Olga Szomańska czy Mate.O. Będzie to wieczór pełen Uwielbienia.

 

Więcej informacji i bilety na festiwal można znaleźć na stronie festiwal.chrzescijanskiegranie.pl Partnerem festiwalu jest fundacja PZU.