“Chata” na DVD już w sprzedaży!

“Chata” na DVD już w sprzedaży!

18 lipca, 2017 Wyłącz przez mateo

“Chata” to ekranizacja światowego bestsellera Williama Paula Younga (ponad 20 milionów sprzedanych egzemplarzy), która stała się także kinowym hitem. Teraz dostępna na DVD z książeczką. Kupicie ją na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Sam Worthington („Avatar”, „Przełęcz ocalonych”) i Octavia Spencer („Służące”, „Ukryte działania”) w poruszającej opowieści o niezwykłej podróży, która pozwala zrozpaczonemu ojcu na nowo odnaleźć sens życia i odkryć ostateczną prawdę o miłości, stracie i przebaczeniu.

 

Mack jest szczęśliwym mężem i ojcem trojga wspaniałych dzieci. Pewnego dnia jego rodzinę dotyka tragedia. Najmłodsza córka Missy zostaje porwana. Wszelkie dowody wskazują na morderstwo, choć ciała nie udaje się odnaleźć. Mack popada w coraz głębszą rozpacz, która powoli oddziela go od świata i rodziny. Kilka lat po tragedii otrzymuje tajemniczy list z zaproszeniem do leśnej chaty, w której rozegrał się dramat Missy. List wydaje się pochodzić od samego Boga. Pełen wątpliwości i obaw Mack decyduje się na spotkanie z nieznanym, które okaże się być niezwykłym doświadczeniem, pozwalającym zrozumieć sens rodzinnej tragedii i zupełnie inaczej spojrzeć na życie i świat.

 

Niezwykły hit kinowy “Chata” dostępny na DVD z książeczką. Zobacz zwiastun: